Otwierają się kolejne multipleksy. Co znalazło się w repertuarze?

10.07.2020 16:26
Otwierają się kolejne multipleksy. Co znalazło się w repertuarze? Fot. . materiały prasowe Multikina

Dziś, tj. w piątek 10 lipca sieć kin Multikino zdecydowała się otworyć kolejne obiekty. Które kina trafiły na poszerzoną listę otwartych ponownie placówek?

Sieć kin Multikino powoli „odmraża” kolejne obiekty. Od dziś, do listy dotychczasowych 10 kin w całej Polsce, dołączają kolejne, mieszczące się  w takich miastach, jak

  • Gdańsk
  • Kraków
  • Łódź
  • Wrocław
  • Szczecin
Przeczytaj także

Jakie filmy w repertuarze?

Z informacji Multikina wynika, że w najbliższy weekend kolejne placówki będą grały bieżący repertuar. W jego skład wchodzą piątkowe premiery – komedia muzyczna „Na topie” oraz francuski komedio-dramat „TuITeraz”.

Czytaj także: „TuITeraz”, reż. Eric Lartigau [RECENZJA]

Dodatkowo w repertuarze pojawi się romans „Coś się kończy, coś się zaczyna”, a także przed pandemiczne kinowe hity – „Parasite”, „Na noże”, „Dżnentlemeni”, „Sala samobójców. Hejter”.

Znalazło się też miejsce dla tytułów z poprzednich sezonów: „Interstellar”, „Narodziny gwiazdy” oraz horror „To”.

Najmłodsi mogą wybrać się na animacje: „Naprzód”, „Gang zwierzaków” i „Urwis”.

Multikino informuje też, że w otwartych kinach odbędzie się retransmisja specjalnego koncertu „André Rieu, czyli 70 lat młodości”. Seanse zaplanowane są na 14 i 23 lipca.

Przeczytaj także

Sale otwarte będą w nowym reżimie sanitarnym. Oznacza to, że na salę będzie mogła wejśc maksymalnie tylko połowa oficjalnej liczby miejsc. 

Prezes Zarządu Multikino SA tak komentuje otwarcie kolejnych placówek

Kontynuujemy naszą strategię stopniowego otwierania sieci Multikino. Od 19 czerwca br. otwarte są kina w Warszawie, Poznaniu, Pruszkowie i Zgorzelcu. 10 lipca br. działalność wznowią kina zlokalizowane w Krakowie, Łodzi, Szczecinie, Wrocławiu i Gdańsku. Od najbliższego piątku widzowie będą mogli oglądać filmy na wielkim ekranie w 15 kinach sieci Multikino w 9 miastach w Polsce.

W tej chwili nie wiadomo, kiedy zostaną otworzone kolejne kina. Sieć ma o tym informować swoich klientów na bieżąco. Przypomnijmy natomiast, że obecnie otwarte są kina typu studyjnego oraz multipleksy popularnej sieci Helios. Na chwilę obecną jedynie sieć Cinema City wstrzymuje się z decyzją o ponownym otwarciu.

Czytaj także: Nowa zapowiedź filmu „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” 

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.