23.02.2018 12:27

Jared Leto w szeregach Yakuzy. Netflix zaprezentował zwiastun filmu „Outsider”

Netflix idzie jak burza! „Outsider” to kolejna pełnometrażowa produkcja serwisu, która intryguje tematem i zachwyca gwiazdorską obsadą. 

Jared Leto Outsider Netflix
foto: screen ze strony Netflix.com

Dopiero co ogłaszaliśmy, że już 12 marca 2018 polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć Natalie Portman i Oscara Isaaka w oryginalnej produkcji Netfliksa pt. „Anihilacja”. Wspominaliśmy także o tym, że nad swoim nowym filmem pod pieczą producentów z firmy Netflix pracuje sam Martin Scorsese z dwoma legendarnymi gangsterami kina amerykańskiego w obsadzie - Alem Pacino i Robertem DeNiro. Kolejna produkcja serwisu opowie natomiast o najsłynniejszej grupie przestępczej z Japonii, której szeregi zasili sam Jared Leto.

Jared Leto outsiderem w filmie Netfliksa

Ulubieniec tłumów wcieli się w amerykańskiego żołnierza, który po II wojnie światowej został wzięty do japońskiej niewoli. Udaje mu się wydostać dzięki pomocy współwięźnia, który okazuje się być członkiem Yakuzy. Amerykanin musi więc spłacić swój dług i zyskać szacunek grupy, by móc przetrwać w przestępczym światku Japonii.

Wokaliście 30 Seconds to Mars na ekranie partnerować będą Tadanobu Asano, Kippei Shiina, Shioli Kutsuna, Emile Hirsch, Raymond Nicholson, Rory Cochrane, Nao Omori i Min Tanaka. Premiera „Outsidera” została zapowiedziana na 9 marca 2018. 

Outsider Netflix plakat

„Outsider” - oficjalny zwiastun filmu

Netflix udostępnił zwiastun swojego nowego filmu, który daje nam przedsmak tego, co użytkownicy platformy będą mieli okazję zobaczyć już za 2 tygodnie. Jared Leto w roli zimnego, wyalienowanego i tajemniczego bohatera jest znowu w najwyższej formie.

Już niebawem polskie fanki Jareda Leto będą mogły zobaczyć go nie tylko na ekranie, ale i na żywo. Aktor i wokalista wystąpi w Polsce z 30 Seconds to Mars już 18 kwietnia 2018.

Natalia Hluzow
Tagi: Jared Leto Outsider Netflix News