Pajęcza rodzina jednoczy się w nowym zwiastunie „Spider-Man: Uniwersum”

Kamil Kacperski
02.10.2018 19:10
Pajęcza rodzina jednoczy się w nowym zwiastunie „Spider-Man: Uniwersum” Fot. kadr z wideo

Pajęcza rodzina powiększyła się o kolejnych Spider-Manów w kolejnym zwiastunie nadchodzącej animacji o Pajączku. Poznaliśmy również wrogów ludzi-pająków.

Spider-Man – ikona popkultury, kochany przez cały świat superbohater. Nie ma nikogo takiego, jak on. Czy rzeczywiście? Na to pytanie odpowiada nowy zwiastun „Spider-Man: Uniwersum”, w którym oprócz Milesa Moralesa, Petera Parkera i Gwen Stacy poznajemy jeszcze... Spider-Mana Noir (Peter Parker z wczesnego XX wieku, grany przez Nicolasa Cage'a), Peni Parker (pilot kostiumu SP//dr) oraz Spider-Hama (Peter Porker), czyli zwierzęcą wersję Pajączka. Komu ta pajęcza rodzina rzuci wyzwanie?

Wychodzi na to, że zderzaczowi hadronów, którego posiadaczem jest Wilson Fisk, aka Kingpin. Oprócz tego w zwiastunie pojawia się jeszcze Scorpion, a przez ułamek sekundy widać (najprawdopodobniej) Ultimate Green Goblina, czyli większą i straszniejszą wersję Normana Osbourne'a, który pochodzi z uniwersum Milesa Moralesa. Brzmi skomplikowanie, ale sam film zapowiada za to dużo zabawy:

Spider-Man - alternatywne wersje postaci

Miles Morales zadebiutował na łamach komiksów w 2011 roku i został Spider-Manem po śmierci Petera Parkera z alternatywnego świata znanego jako Ulitmate Universe. Z czasem chłopak pojawił się na łamach komiksów dziejących się w kanonicznej rzeczywistości. Stało się to podczas wydarzenia „Spider Verse” z 2014 roku. Podczas tego wydarzenia pojawiły się wszystkie wersje Spider-Mana i połączyły siły, walcząc z upiornym Morlunem. Film studia Sony ma być adaptacją serii komiksów. Jednym z głównych bohaterów będzie właśnie Miles Morales, który obecnie cieszy się dużą popularnością wśród fanów Marvela i działa równolegle do klasycznego Spidey'ego. 

Reżyserami filmu są panowie Phil Lord i Chris Miller, czyli twórcy odpowiedzialni za „Lego. Przygoda” i „21 Jump Street”. Filmowcy postanowili przedstawić zupełnie nowe oblicze Uniwersum Spider-Mana. Coś takiego zobaczymy na wielkim ekranie po raz pierwszy, zatem niedziwne, że fani nie mogą się doczekać produkcji.

Spider-Man: Uniwersum - kiedy premiera?

Film będzie prezentem gwiazdkowym dla fanów pajączka, ponieważ premiera „Spider-Man Uniwersum” odbędzie się w dzień Bożego Narodzenia, czyli 25 grudnia 2018 roku. Jeśli chodzi zaś o Pajączka, w którego wciela się Tom Holland, to jego zobaczymy w „Avengers 4” (kwiecień 2019), a następnie w „Spider-Man: Far From Home” (lipiec 2019).

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.