Pamela Anderson zagra w kinowym „Słonecznym patrolu”

Robert Skowronski
22.04.2016 13:47
Pamela Anderson zagra w kinowym „Słonecznym patrolu” Fot. East News

Do obsady kinowej wersji „Słonecznego patrolu” dołączyła Pamela Anderson. Zobaczcie jej zdjęcie u boku Dwayne'a Johnsona.

Aktorka początkowo krytykowała ideę realizacji rebootu słynnej serii na potrzeby wielkiego ekranu. Była zdania, że ten serial miał rację bytu wyłącznie w latach 90., a dziś to już tylko zbędna próba reanimacji cyklu. Jednak po upływie czasu zaczęła droczyć się w mediach z twórcami, mówiąc o tym, że nie dostała jeszcze należytej oferty.

Wygląda na to, że w końcu zaoferowano Pameli Anderson sumę, na którą przystała. Nie wiadomo jednak w jaką postać wcieli się na ekranie, gdyż rolę CJ Parker w nowej wersji „Słonecznego patrolu” gra modelka i aktorka Kelly Rohrbach. Bez względu na to Dwayne Johnson wyraził swoje ogromne zadowolenie z faktu, że Pam znalazła się w obsadzie filmu:

Przedstawiła światu postać CJ Parker i stała się ikoniczną dla całego pokolenia bohaterką w jednym z odnoszących największe sukcesy serialu telewizyjnym. Z przyjemnością witamy (wspaniałą jak zawsze) Pamelę Anderson w naszej obsadzie „Słonecznego patrolu”. Nie moglibyśmy zrobić tego filmu bez ciebie. Witaj w domu. Jestem wstrząśnięty, że jesteś razem z nami.

Pamela Anderson dołączyła do Davida Hasselhoffa, jako druga z oryginalnej obsady serii. Również w przypadku Hoffa nie wiadomo w kogo wcieli się na ekranie. Słynnego Mitcha Buchannona zagra wspomniany już Dwayne Johnson. Na ekranie pokaże się także m.in. była Miss Świata, a obecnie gwiazda serialu „Quantico”, Priyanka Chopra czy Ilfenesh Hadera, która zagra ukochaną The Rocka, a także Jon Bass i Zac Efron.

Ostatni z wymienionych w jednym z udzielonych wywiadów chwalił sobie możliwość wystąpienia u boku Johnsona:

Najlepszą cechą Dwayne'a jest jego osobowość przed i poza kamerą. Jest dokładnie taka sama. Bardzo charyzmatyczna. On po prostu przyciąga. Jest zabawny, czarujący, przystojny.

Wcześniej mogliśmy również zobaczyć zapowiedź udziału Jona Bassa w filmie:

Chłopaki ze „Słonecznego patrolu” to groźni goście. Mamy sporo fajnych rzeczy w naszym filmie. Komedia z kategorią wiekową R, piękne i kopiące tyłki kobiety, niczego niewybaczający oraz majestatyczny ocean, 17-pak Zaca Efrona, a także co najważniejsze - naszą sekretną broń, czyli Jona Brassa.

Pod tą warstwą naoliwionego boga seksu kryje się niezwykle utalentowany koleś, szczery i w 100% czujący się komfortowo we własnej skórze. Jon Bass może skończyć będąc moim absolutnym faworytem w filmie. Jesteśmy chłopakami ze „Słonecznego patrolu” i jesteśmy niezłymi sku*wielami.

Scenariusz „Słonecznego patrolu” został napisany przez Damiana Shannona i Marka Swifta, scenarzystów „Freddy kontra Jason” oraz remake'u „Piątku 13-go” z 2009 roku. Za kamerą stanął reżyser takich filmów, jak „Szefowie wrogowie” i „Złodziej tożsamości”, czyli Seth Gordon.

Premiera obrazu, który otrzymał kategorię wiekową R, została zaplanowana na 19 maja 2017 roku. Sam film opowie o ratownikach broniących swojej plaży przed ekologiczną katastrofą spowodowaną wyciekiem ropy naftowej. Konieczne będzie połączenie siły z nowym członkiem ekipy Mattem Brodym, który jest byłym olimpijczykiem.

Cieszycie się z udziału Pameli Anderson w „Słonecznym patrolu”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.