Pamiętacie jeszcze o filmie "Top Gun: Maverick"? W sieci pojawił się nowy spot promujący produkcję

14.02.2022 04:41
Pamiętacie jeszcze o filmie "Top Gun: Maverick"? W sieci pojawił się nowy spot promujący produkcję Fot. CAP/SFS/Capital Pictures/East News

Tom Cruise powraca do roli Mavericka po ponad 30 latach od premiery oryginału. Poniżej możecie zobaczyć nowy zwiastun "Top Guna: Maverick", który zadebiutował z okazji Super Bowl. 

Top Gun: Maverick - oto spot promujący film

Film "Top Gun: Maverick" miał pierwotnie zadebiutować w 2019 roku, ale został opóźniony. Potem oczywiście wybuchła pandemia koronawirusa, więc produkcję przesunięto w czasie po raz kolejny i summa summarum mamy luty 2022 roku, a nowej pozycji z Tomem Cruisem nadal się nie doczekaliśmy.

Polecamy

Ruszyła już jednak machina promocyjna nowego filmu, więc tym razem chyba faktycznie "Mavericka" zobaczymy - w sieci pojawił się nowy spot, w którym producenci chwalą się współpracą z Porsche. Nie zdradza on zbyt dużo informacji na temat samej produkcji, ale zawiera kilka spektakularnych scen i przypomina nam, że "Top Gun: Maverick" to prawdziwy film, a nie tylko nocna zmora. 

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarce wojennej, Pete "Maverick" Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Kiedy staje na czele lotniczej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller). 

Polecamy

Ten "młodziak" o kryptonimie "Rooster" jest synem jego przyjaciela, oficera Nicka Bradshawa, kryptonim "Goose", który przed laty zginął podczas jednej z misji. 

Film w reżyserii Josepha Kosinskiego ze scenariuszem Petera Craiga, Justina Marksa, Erica Warrena Singera i Christophera McQuarrie'ego zadebiutuje 27 maja 2022 roku (a przynajmniej takie są oficjalne informacje). W pozostałych rolach wystąpili między innymi Jennifer Connelly, Ed Harris, Jon Hamm, Miles Teller, Glen Powell oraz Manny Jacinto.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.