12.10.2018 18:12

Zobacz występ pani Voldemort, czyli Drag Queen przebranej za damską wersję Czarnego Pana

Ten-Którego-Imienia-Nie-Wolno-Wymawiać tym razem pokazał swoje seksowne nóżki i sprawił, że publiczność dosłownie oszalała!

Pani Voldemort
foto: kadr z wideo

Co by powiedział Harry Potter, gdyby zobaczył taką wersję Lorda Voldemorta? Pewnie byłby nieźle zdziwiony, że Voldemort wcale nie jest taki straszny i pod czarną szatą ukrywa całkiem niezłe kształty. Drag Queen Florida Man wpadła na pomysł, żeby wcielić się w bardzo nietypową rolę w ogóle niekojarzącą się ze scenicznym show, w którym można dostać oczopląsu od cekinów, piór i błyszczącego makijażu.

Pani Voldemort, czyli Drag Queen przebrana za damską wersję Czarnego Pana

A jednak Drag Queen postanowiła przebrać się za Czarnego Pana, a pod strojem ukrywa koronkowe ciuszki, zgrabne nóżki i szpilki. Na pokazie Pani Voldemort nie zabrakło również walki z seksownym czarodziejem i różdżki poszły w ruch. Widzowie byli zachwyceni takim widowiskiem i wiele osób oczywiście musiało nagrać pokaz Pani Voldemort.

„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” - kiedy premiera?

Fani Harry'ego Pottera już nie mogą się doczekać premiery drugiej część historii, dziejącej się na wiele lat przed wydarzeniami z filmów o czarodzieju. Za scenariusz odpowiada J.K. Rowling.

Oprócz Eddiego Redmayne'a wcielającego się w Newta Scamandera, zobaczymy również Jude'a Lawa jako młodego Albusa Dumbledore'a oraz Johnny'ego Deppa w roli Gellerta Grindelwalda. Polska premiera filmu odbędzie się 16 listopada 2018 roku.

Aleksandra Degórska
Tagi: Harry Potter