19.04.2017 14:59

Parodie plakatu „The Last Jedi”

Plakat zapowiadający kolejny epizod „Gwiezdnych wojen” doczekał się kilku zabawnych parodii...

Parodie plakatu „The Last Jedi”
foto: materiały prasowe

Internet jest bezwzględny, jak twierdzi stare chińskie przysłowie. Jego ostrze dopadło teraz plakat zapowiadający „The Last Jedi”. Fanowskie interpretacje przypadły jednak do gustu twórcom m.in. „The Walking Dead”, którzy podzielili się nową wersją plakatu na swoim Twitterze. To jednak nie wszystko.

Poster zapowiadający „The Last Jedi” to wdzięczna rzecz do przerabiania. Oto na niebie w kolorze czerwieni widnieją twarze Luke'a Skywalkera, Kylo Rena, a miecz świetlny Rey wyznacza podział kompozycji na dwie równe części. Oto co mistrzom photoshopa, choć mi wolimy naszego Miszcza Pejnta, przyszło do głowy:

Dwa pierwsze posty z grafikami to oczywiście nawiązania do filmów „Bez twarzy” oraz „Ja, Irena i Ja”. Na plakacie z „The Walking Dead” widzimy Maggie i Negana, zaś ostatnia pozycja sugeruje, że ostatnim Jedi może być Jar Jar Binks.

Obraz Riana Johnsona, na który czeka cały świat, wkroczy na ekrany 14 grudnia 2017 roku. W filmie wystąpią John Boyega (Finn), Daisy Ridley (Rey), Oscar Isaac (Poe Dameron), Adam Driver (Kylo Ren), Lupita Nyong’o (Maz Kanata), Gwendoline Christie (Kapitan Phasma), Dohmnall Gleeson (Generał Hux), Mark Hamill (Luke Skywalker), Anthony Daniels (C-3PO) oraz Andy Serkis (Snoke). Nowymi twarzami na ekranie będą Benicio Del Toro i Laura Dern, która podobno wcieli się w postać znaną jako admirał Holdo.

W filmie pojawi się Carrie Fisher - udało się ukończyć zdjęcia do Epizodu VIII przed jej śmiercią. Według nieoficjalnych informacji na ekranie zaprezentowane zostaną dobrze znane fanom serii planety.

Która parodia plakatu podoba Ci się najbardziej?

Robert Skowronski
Tagi: Star Wars