Patrick Stewart jednak wróci jako Profesor X?

Robert Skowronski
03.03.2017 11:13
Patrick Stewart jednak wróci jako Profesor X? Fot. materiały prasowe

Aktor ma jednak jeden warunek, aby musiało do tego dojść. Trzeba przyznać, że jest mocno wygórowany.

„Logan” ma być ostatnim obrazem dla Hugh Jackmana, w którym wcieli się w Wolverine'a. Po pokazie filmu Jamesa Mangolda w Berlinie, Patrick Stewart doszedł do wniosku, że pójdzie w ślady gwiazdy serii i również nie będzie powracał do swojej roli. Aktor uznał, że „Logan” jest perfekcyjnym pożegnaniem się z Profesorem X.

Jest jednak pewna rzecz, która skłoniłaby Stewarta do złamania postanowienia:

Wywiązała się dyskusja na temat Deadpoola, która dała mi do myślenia. Cóż, może istnieje właściwe uzasadnienie dla powrotu Charlesa Xaviera?

Już wcześniej w mediach pojawiła się plotka o potencjalnym crossoverze zrzeszającym postacie Deadpoola i Wolverine'a. Myślano, że Wade Wilson pojawi się w „Loganie”. Tak niestety się nie stanie, ale fani wciąż liczą, że być może kiedyś dojdzie do wielkiego spotkania. Kilka miesięcy temu głos w tej sprawie zajął sam Ryan Reynolds, czyli filmowy Deadpool:

Z przyjemnością będę grał Deadpoola tak długo, jak długo pozwolą mi to robić. Mamy szkice i historie na wiele zupełnie różnych filmów. Nie mam pojęcia, czy uda mi się zmienić decyzję Hugh. Wszystko zależy od widzów: wykorzystam tę relację jak tylko się da, by nakłonić Hugh do nakręcenia jeszcze jednego filmu.

A jak na to odpowiedział Jackman?

Pojawiły się wątpliwości, bo naturalnie widzę, jak doskonałe byłoby to posunięcie. Jednak w tym przypadku termin może być nieodpowiedni.

Od dziś, czyli od 3 marca 2017 roku, w kinach grany jest już „Logan”. Przed seansem (przynajmniej w Stanach Zjednoczonych) ma być wyświetlany tajemniczy teaser. Zakładano, że będzie on związany z ekranizacją przygód drużyny X-Force. Jednak materiał jest poświęcony produkcji „Deadpoola 2”. Zobaczcie zresztą sami, choć w nieszczególnie zachwycającej jakości:

Studio 20th Century Fox zapowiedziało szereg spin-offów serii „X-Men”, jak „The New Mutants”, „X-Force” oraz „Gambit”, a także serial aktorski. Czy w którymś z tych filmów znajdzie się miejsce na Wolverine'a i Profesora X?

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.