Patrick Wilson, Nicole Kidman i Jason Momoa pojawili się na nowych zdjęciach z „Aquamana”

Kamil Kacperski
15.06.2018 10:22
Patrick Wilson, Nicole Kidman i Jason Momoa pojawili się na nowych zdjęciach z „Aquamana” Fot. materiały prasowe

Oceanmaster, Królowa Atlanna, Aquaman i Mera bohaterami nowych zdjęć z „Aquamana”. Oprócz tego otrzymaliśmy pierwszy rzut oka na hełm Black Manty.

Statek zwany „Aquamanem” powoli dopływa do brzegu. Do premiery filmu zostało jeszcze trochę ponad 6 miesięcy, ale długi czas oczekiwania osłodził fanom portal Entertainment Weekly. Na jego łamach, Warner Bros. opublikował nowe zdjęcia pochodzące z nadchodzącej produkcji DC, na których mamy okazję zobaczyć nie tylko postać tytułową, ale także jego sojuszników i adwersarzy. 

Zdjęcia prezentują Aquamana (Jason Momoa) na pokładzie jakiegoś statku, być może łodzi podwodnej. Na drugim z fotosów po raz pierwszy mamy okazję zobaczyć Patricka Wilsona, który wciela się w brata Arthura, Ocean Mastera. Jego postać staje twarzą w twarz przeciwko Aquamanowi. Obydwaj są w pełnym rynsztunku i nie wyglądają na bardzo zadowolonych.

Aquaman na nowych zdjęciach

Kolejny fotos prezentuje Nicole Kidman, która wciela się w matkę Aquamana, królową Atlannę. Na opublikowanym kadrze aktorka trzyma w rękach i tuli dziecko. Być może to scena z flashbacku? Oprócz tego otrzymaliśmy mały rzut oka na pracę za kulisami, ponieważ na następnym zdjęciu widzimy reżysera „Aquamana” Jamesa Wana, obok którego stoją Amber Heard i Jason Momoa. Scena ze względu na oświetlenie wygląda, jakby była nagrana pod wodą.

Na kolejnym zdjęciu widzimy Yahya Abdula-Mateena II, który wcieli się w jednego z adwersarzy Aquamana, najemnika zwanego Black Mantą. Postać pracuje nad swoją maską, która wygląda identycznie, jak ta, którą fani znają z komiksów. Na ostatni ogień lecą okładki nowego wydania Entertainment Weekly, na których widzimy Aquamana, Atlannę oraz Merę. Na drugiej wersji strony tytułowej jest natomiast sam Aquaman. Tak prezentują się okładki z postaciami z nadchodzącego filmu DC:

Aquaman - kiedy premiera?

Zdjęcia na pewno ucieszą fanów, którzy wciąż czekają na pierwszy zwiastun „Aquamana”. Premiera filmu odbędzie się 21 grudnia 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.