15.06.2018 10:22

Patrick Wilson, Nicole Kidman i Jason Momoa pojawili się na nowych zdjęciach z „Aquamana”

Oceanmaster, Królowa Atlanna, Aquaman i Mera bohaterami nowych zdjęć z „Aquamana”. Oprócz tego otrzymaliśmy pierwszy rzut oka na hełm Black Manty.

Patrick Wilson, Nicole Kidman i Jason Momoa pojawili się na nowych zdjęciach z „Aquamana”
foto: materiały prasowe

Statek zwany „Aquamanem” powoli dopływa do brzegu. Do premiery filmu zostało jeszcze trochę ponad 6 miesięcy, ale długi czas oczekiwania osłodził fanom portal Entertainment Weekly. Na jego łamach, Warner Bros. opublikował nowe zdjęcia pochodzące z nadchodzącej produkcji DC, na których mamy okazję zobaczyć nie tylko postać tytułową, ale także jego sojuszników i adwersarzy. 

Zdjęcia prezentują Aquamana (Jason Momoa) na pokładzie jakiegoś statku, być może łodzi podwodnej. Na drugim z fotosów po raz pierwszy mamy okazję zobaczyć Patricka Wilsona, który wciela się w brata Arthura, Ocean Mastera. Jego postać staje twarzą w twarz przeciwko Aquamanowi. Obydwaj są w pełnym rynsztunku i nie wyglądają na bardzo zadowolonych.

Aquaman na nowych zdjęciach

Kolejny fotos prezentuje Nicole Kidman, która wciela się w matkę Aquamana, królową Atlannę. Na opublikowanym kadrze aktorka trzyma w rękach i tuli dziecko. Być może to scena z flashbacku? Oprócz tego otrzymaliśmy mały rzut oka na pracę za kulisami, ponieważ na następnym zdjęciu widzimy reżysera „Aquamana” Jamesa Wana, obok którego stoją Amber Heard i Jason Momoa. Scena ze względu na oświetlenie wygląda, jakby była nagrana pod wodą.

Na kolejnym zdjęciu widzimy Yahya Abdula-Mateena II, który wcieli się w jednego z adwersarzy Aquamana, najemnika zwanego Black Mantą. Postać pracuje nad swoją maską, która wygląda identycznie, jak ta, którą fani znają z komiksów. Na ostatni ogień lecą okładki nowego wydania Entertainment Weekly, na których widzimy Aquamana, Atlannę oraz Merę. Na drugiej wersji strony tytułowej jest natomiast sam Aquaman. Tak prezentują się okładki z postaciami z nadchodzącego filmu DC:

Aquaman - kiedy premiera?

Zdjęcia na pewno ucieszą fanów, którzy wciąż czekają na pierwszy zwiastun „Aquamana”. Premiera filmu odbędzie się 21 grudnia 2018 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: News Aquaman DC Comics