14.11.2019 14:31

Patrick Wilson powróci jako Orm w "Aquaman 2"? Aktor udzielił odpowiedzi

Gwiazdor serii "Obecność" wystąpił w filmie o solowych przygodach Aquamana. Czy powróci w sequelu?

Foto: materiały prasowe Warner Bros.
Foto: materiały prasowe Warner Bros.

Choć Patrick Wilson znany jest przede wszystkim z roli Ed Warrena w serii "Obecność", aktor ma na swoim koncie również superbohaterski występ. Mogliśmy go podziwiać u boku Jasona Momoy w zeszłorocznym "Aquamanie". Czy Wilson powróci do swojej roli w sequelu?

"Aquaman 2" - Patrick Wilson powróci jako Orm?

Patrick Wilson wcielił się w "Aquamanie" w rolę Mariusa Orma - przyrodniego brata głównego bohatera i jednocześnie głównego antagonistę filmu. Produkcja okazała się finansowym sukcesem, zatem dość szybko podjęto decyzję o kontynuacji. Czy Orm w niej powróci?

Jason Momoa
Jason Momoa
Przeczytaj także Jason Momoa opowiedział o "Aquamanie 2": "będzie zdecydowanie większy!"

Okazuje się, że tak. W jednym z ostatnich wywiadów Patrick Wilson wyznał, że wystąpi w sequelu "Aquamana". Obiecał również, że jego postać będzie stale rozwijana w kinowym uniwersum DC.

Aquaman
Aquaman
Przeczytaj także Jason Momoa został zapytany, gdzie załatwia się Aquaman. Odpowiedź aktora jest rozbrajająca

"Aquaman 2" - kiedy premiera?

Na drugą część "Aquamana" przyjdzie nam trochę poczekać. Film ukaże się bowiem dopiero 16 grudnia 2022 roku, czyli cztery lata po debiucie części pierwszej. W kwestii obsady, oprócz Wilsona, pewni jesteśmy jeszcze trzech nazwisk. W sequelu na pewno powrócą Jason Momoa, Yahya Abdul-Mateen II i Amber Heard, choć jej udział jest bojkotowany w wyniku skandalicznego rozwodu z Johnnym Deppem. Fani Deppa domagają się odsunięcia Heard od produkcji i zastąpienia jej inną aktorką

Zobacz też: Jason Momoa stwierdził, że Aquaman raczej nie spotka Batmana Roberta Pattinsona

Tagi: Film News Aquaman DC Universe