Patryk Vega grozi: "Small World" będzie dziesięć razy większym hardcorem niż "Botoks"

20.12.2018 11:53
Patryk Vega grozi: "Small World" będzie dziesięć razy większym hardcorem niż "Botoks" Fot. AGENCJA SE/East News

Patryk Vega pracuje nad swoją najnowszą produkcją zatytułowaną "Small World". Reżyser zapowiedział, że film o pedofilii będzie jeszcze bardziej kontrowersyjny niż "Botoks".

Patryk Vega - filmowiec, który słynie z produkowania kilku filmów rocznie, nie zamierza spoczywać na laurach. Chociaż premiera "Kobiet mafii 2" zbliża się wielkimi krokami, reżyser zamiast odpoczywać, pracuje nad kolejną produkcją pod tytułem "Small World", opowiadającą o handlu dziećmi. Vega zapowiedział, że najnowszy tytuł będzie mocniejszy od "Botoksu".

"Small World" - nowy film Patryka Vego mocniejszy niż "Botoks"

Przeczytaj także

O powstającej międzynarodowej produkcji Patryka Vegi pisaliśmy już kilka miesięcy wcześniej. O filmie było cicho, ponieważ w ostatnim czasie reżyser pracował nad "Plagami Bresalu" oraz drugą częścią "Kobiet mafii". W ramach promocji obu tytułów Vega był gościem audycji Polskiego Radia "Wieczór Filmowy Adamskiego". Nie zabrakło pytania o "Small World". Prace nad filmem rozpoczęły się jeszcze w roku 2017. Zdjęcia mają ruszyć w lutym 2019. Historia będzie opowiadać w głównej mierze o handlu żywym towarem, ale oprócz pedofilii pojawią się również kwestie religijne i wątek satanizmu.

 Myślę o tej produkcji jak o międzynarodowym projekcie. Artyści z różnych krajów zjednoczą się w proteście będącym krzykiem przeciwko handlowi dziećmi, który jest porażającym procederem. Mam nadzieję, że film zagości ze swoim przesłaniem na zagranicznych festiwalach. Dla mnie będzie miał on charakter misyjny i ewangelizacyjny. Mam poczucie, że chcę go zrobić jako człowiek, a nie producent czy biznesmen. Mogę powiedzieć, że ten obraz będzie dziesięć razy większym hardcorem niż "Botoks". Scenariusz jest bardzo mocny.

W "Small World" oprócz polskich gwiazd zobaczymy między innymi aktora znanego z jednego z hiszpańskich seriali Netfliksa oraz artystów z Wielkiej Brytanii i Rosji. Przypominamy, że "Botoks" został okrzyknięty przez czytelników Antyradio.pl najgorszym polskim filmem 2017 roku. Produkcja spotkała się negatywnymi głosami krytyków filmowych, a Rady Etyki Mediów uznała plakat promujący film „Botoks” za niemoralny. Na podstawie kinowego "Botoksu" powstał również serial Showmax Polska.

"Small World" - kiedy premiera

Na razie Vega nie zdradził, kiedy zobaczymy "Small World". 22 lutego 2019 roku do kin wchodzą "Kobiety mafii 2". Reżyser wyznał, że do 2023 roku zaplanował już 10 kolejnych premier swoich filmów. Prawdopodobnie wszystkie będą dotyczyć gangsterów i ich brudnych interesów, ale wiadomo, że Vega pracuje również nad dokumentem opowiadającym o siostrach dominikankach.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.