Patryk Vega szykuje KOLEJNĄ produkcję. W roli głównej wystąpi… Małgorzata Kożuchowska

Natalia Hluzow
24.05.2018 11:22
Patryk Vega szykuje KOLEJNĄ produkcję. W roli głównej wystąpi… Małgorzata Kożuchowska Fot. VIPHOTO/EAST NEWS; Damian Klamka/EAST NEWS

Pamiętacie jak pisaliśmy, że Patryk Vega jest najbardziej płodnym reżyserem świata? Mamy na to kolejny dowód. W sieci pojawiła się informacja, że szykuje kolejną produkcję we współpracy z Showmax.

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, Patryk Vega ponownie połączy siły z serwisem streamingowym Showmax, by zrealizować swój kolejny film. Nie, nie chodzi o sequel „Kobiet mafii”, „Small World” czy „Pitbulla. Królową chuliganów”, ale o zupełnie inną, nową produkcję.

Patryk Vega opowie o krwawym, seryjnym mordercy

Film ma być sensacyjną opowieścią o seryjnym mordercy i jego makabrycznych zabójstwach. Całość będzie realizowana we Wrocławiu, gdyż produkcja ma być silnie związana z tym miastem. Prace na planie mają wystartować jeszcze w czerwcu 2018 roku.

Najbardziej zaskakujące jednak jest tym razem nie tempo Vegi, lecz to, że w główną rolę ma wcielić się Małgorzata Kożuchowska. Jak nieoficjalnie ustalił portal wirtualnemedia.pl, gwiazda „M jak miłość”, „Rodzinki.pl” i „Drugiej szansy” ma wcielić się w bardzo silną i intensywną postać, zupełnie inną niż wszystkie, które grała do tej pory. Wirtualnemedia.pl poinformowały też (nieoficjalnie), że w obsadzie mają znaleźć się również Daria Widawska („Rodzinka.pl”, „Kobiety mafii”) i Andrzej Grabowski .(„Świat według Kiepskich”, „Pitbull. Nowe porządki”).

Patryk Vega będzie tym razem pełnił nie tylko rolę reżysera i scenarzysty, ale także producenta swojego nowego filmu. Wirtualnemedia.pl podają, że ma to być produkcja przygotowana na zlecenie Showmax, która trafi bezpośrednio na platformę streamingową, pomijając kinową dystrybucję.

Nowa produkcja Vegi tylko na Showmax.com?

Jeśli doniesienia te zostaną potwierdzone przez Showmax, będzie to kolejna polska produkcja oryginalna serwisu. Przypomnijmy, że na początku maja 2018 Showmax ogłosił swój nowy serial fabularny – „Rojst” z udziałem Dawida Ogrodnika i Andrzeja Seweryna. Na zlecenie platformy realizowane są także seriale „Botoks”, „Kobiety mafii”, „Ucho prezesa” oraz program rozrywkowy „SNL Polska”.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.