Patryk Vega nakręcił kolejny film. O czym opowie „Parasol Służb”?

24.07.2020 10:50
Patryk Vega nakręcił kolejny film. O czym opowie „Parasol Służb”?   Fot. . Artur Zawadzki/REPORTER

Patryk Vega pochwalił się właśnie materiałem promocyjnym nowego filmu. To produkcja dokumentalna „Parasol Służb”, która powstała w ramach przygotowań do fabularnego obrazu „Pętla”.

Patryk Vega nie próżnuje. Gdy jego fani czekają na obraz „Pętla”, opowiadający o tzw. „aferze podkarpackiej”, reżyser ogłasza nowy projekt. Twórca „Botoksu” i kilku części „Pitbulla” zaprezentował właśnie pierwszy materiał z filmu dokumentalnego „Parasol służb”, który powstał w ramach przygotowań do fabularnej wersji wydarzeń. 

Przeczytaj także

„Parasol Służb” to bowiem zapis rozmów, wywiadów i śledztwa przeprowadzonego przez reżysera, który w ten sposób zbierał materiał do swojego nowego filmu fabularnego.

„Parasol Służb” – zwiastun

Materiał pojawił się w mediach społecznościowych reżysera.

Przeczytaj także

„Parasol Służb” – kiedy premiera?

Z wypowiedzi reżysera wyniki, że film ma pojawić się już w przyszłym tygodniu. Wydaje się więc, że produkcja trafi bezpośrednio na kanał YouTube reżysera, zanim film fabularny „Pętla” zawita w kinach już 4 września.

Czytaj także: Nowe kina wyglądają jak... senat z "Gwiezdnych wojen".

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.