Patryk Vega prezentuje kulisy powstawania "Pętli". Zobaczcie zapowiedź nowych odcinków

03.07.2020 10:07
Patryk Vega prezentuje kulisy powstawania "Pętli". Zobaczcie zapowiedź nowych odcinków Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Vega rejestrował proces zbierania dokumentacji i materiałów do filmu "Pętla", który ma się odnosić do tzw. Afery Podkarpackiej. Część z nich zaprezentował w ramach zapowiedzi swojego nowego filmu.

Patryk Vega jest wyjątkowo płodnym artystą, który potrafi zrobić kilka filmów rocznie. W 2020 roku plany pokrzyżował mu nieco koronawirus, ale reżyser i tak stara się dać widzom kolejne produkcje spod swojej ręki - takimi są mini-epizody z przygotowań do filmu "Pętla", w których Vega przeprowadza wywiady z osobami zamieszanymi w Aferę Podkarpacką.

Vega prezentuje zakulisowe materiały z filmu Pętla

W ostatnim odcinku "Dokumentacji Afery Podkarpackiej do filmu Pętla Patryka Vegi" mogliśmy się zaznajomić z relacjami tancerek, które były światkami niektórych przestępstw. W sieci w piątek rano pojawiła się natomiast zapowiedź kolejnego epizodu, który ma odnosić się do śmierci "Cygana" Kosteckiego.

Przeczytaj także

W nim głównym bohaterem ma być oficer CBŚ, który był jednym z głównych bohaterów afery. Zapowiedź możecie zobaczyć poniżej:

"Pętla" Vegi ma się pojawić w kinach już 4 września 2020 roku. W filmie zobaczymy m.in. Antka Królikowskiego, Katarzynę Warnke, Piotra Stramowskiego, Tomasza Dedka, czy Arkadiusza Nadera.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.