03.07.2020 10:07

Patryk Vega prezentuje kulisy powstawania "Pętli". Zobaczcie zapowiedź nowych odcinków

Vega rejestrował proces zbierania dokumentacji i materiałów do filmu "Pętla", który ma się odnosić do tzw. Afery Podkarpackiej. Część z nich zaprezentował w ramach zapowiedzi swojego nowego filmu.

Patryk Vega prezentuje kulisy powstawania "Pętli". Zobaczcie zapowiedź nowych odcinków
foto: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Patryk Vega jest wyjątkowo płodnym artystą, który potrafi zrobić kilka filmów rocznie. W 2020 roku plany pokrzyżował mu nieco koronawirus, ale reżyser i tak stara się dać widzom kolejne produkcje spod swojej ręki - takimi są mini-epizody z przygotowań do filmu "Pętla", w których Vega przeprowadza wywiady z osobami zamieszanymi w Aferę Podkarpacką.

Vega prezentuje zakulisowe materiały z filmu Pętla

W ostatnim odcinku "Dokumentacji Afery Podkarpackiej do filmu Pętla Patryka Vegi" mogliśmy się zaznajomić z relacjami tancerek, które były światkami niektórych przestępstw. W sieci w piątek rano pojawiła się natomiast zapowiedź kolejnego epizodu, który ma odnosić się do śmierci "Cygana" Kosteckiego.

Bokser Dawid Kostecki ps. "Cygan" podczas procesu, Foto: Polska Press/ East News
Bokser Dawid Kostecki ps. "Cygan" podczas procesu, Foto: Polska Press/ East News
Przeczytaj także Afera podkarpacka - czego dotyczyła historia, o której opowie nowy film Patryka Vegi?

W nim głównym bohaterem ma być oficer CBŚ, który był jednym z głównych bohaterów afery. Zapowiedź możecie zobaczyć poniżej:

"Pętla" Vegi ma się pojawić w kinach już 4 września 2020 roku. W filmie zobaczymy m.in. Antka Królikowskiego, Katarzynę Warnke, Piotra Stramowskiego, Tomasza Dedka, czy Arkadiusza Nadera.

Patryk Vega
Patryk Vega
Przeczytaj także Vega z kolejnym spotem swojego najnowszego filmu. Pojawił się w nim Szymon Hołownia
Tagi: News Patryk Vega