Patryk Vega prezentuje nowy film - zobaczcie zwiastun "Pętli". O czym będzie? [WIDEO]

03.06.2020 09:23
Patryk Vega prezentuje nowy film - zobaczcie zwiastun "Pętli". O czym będzie? [WIDEO] Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

Patryk Vega zaprezentował zwiastun swojego najnowszego filmu. O czym opowie "Pętla" i kiedy ukaże się w kinach?

Nie tak dawno Patryka Vegę zalała fala krytyki za niedostosowanie się do zaleceń rządu i kręcenie filmu w trakcie pandemii koronawirusa. Kontrowersyjny reżyser produkcję ukończył, czego owocem jest zaprezentowany dziś zwiastun. O czym opowie "Pętla" i kiedy ukaże się w kinach?

"Pętla" - zwiastun nowego filmu Patryka Vegi

Zwiastun najnowszego filmu Patryka Vegi prezentuje się następująco:

"Pętla", tak jak przypuszczano, opowie o tzw. aferze podkarpackiej, w którą zamieszane były nazwiska z pierwszych stron gazet. Poznamy tu historię młodego agenta CBŚP, który rozpoczął kontrolę nad siatką klubów nocnych, w wyniku czego ofiarami szantażu padli między innymi politycy, celebryci, a nawet duchowni.

Przeczytaj także

W roli głównej ponownie zobaczymy Antoniego Królikowskiego. U jego boku pojawią się między innymi: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Maciej Zacharzewski, Marcin Zacharzewski, Dagmara Kaźmierska, Krystian Hołdak i Filip Guźla. 

Data premiery nie jest obecnie znana. 

Zobacz też: "Kobiety Mafii" czy "Botoks"? Przedstawiamy listę najgorszych filmów Patryka Vegi

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.