Patryk Vega rozwiąże sprawę Magdaleny Żuk? Reżyser zapowiada nowy film dokumentalny

06.04.2021 10:16
Patryk Vega rozwiąże sprawę Magdaleny Żuk? Reżyser zapowiada nowy film dokumentalny Fot. Mateusz Jagielski/East News

Patryk Vega pracuje obecnie nad wieloma różnymi produkcjami. Teraz ogłosił kolejną rzecz - film dokumentalny o sprawie Magdaleny Żuk. 

Vega tworzy kolejny film - tym razem o sprawie Magdy Żuk

Co ciekawe, w projekcie może mu pomóc każdy - reżyser zachęcił bowiem do tego, by wysyłać mu informacje na maila: prawda_o_magdalenie_zuk@protonmail.com. O samej produkcji zbyt dużo nie wiemy, ale jeśli widzieliście "Oczy diabła", to wiecie mniej więcej jak prezentuje się styl Vegi-dokumentalisty. Cóż, życzymy powodzenia w zdobywaniu materiału dowodowego.

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć post Vegi:

Dla przypomnienia - Magdalena Żuk zmarła 30 kwietnia 2017 roku podczas wakacji w Egipcie. Do dziś nie wiadomo, czy 27-latka popełniła samobójstwo, czy też padła ofiarą przestępstwa. 

Polecamy

Prokuratura wciąż czeka na pozyskanie kompleksowej opinii biegłych z zakresu toksykologii, psychiatrii oraz medycyny sądowej, którzy obecnie analizują pozyskane we wrześniu 2020 roku egipskie dokumenty. Chodzi głównie o protokół z sekcji zwłok, w tym wyniki badań toksykologicznych, genetycznych i histopatologicznych.

Jak podaje Onet, dotąd śledczy przesłuchali w tej sprawie ok. 200 świadków: członków rodziny Magdaleny Żuk, jej chłopaka, byłych partnerów, znajomych, osoby podróżujące z nią samolotem, a także przebywające z nią w Egipcie.

W ocenie prokuratury na ciele 27-latki nie było śladów świadczących o użyciu przemocy wobec niej. Kobieta nie została zgwałcona. Nie stwierdzono też, by Magda Żuk mogła paść ofiarą procederu handlu ludźmi. Zobaczymy, jakie informacje w sprawie znajdzie Vega.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.