19.12.2019 13:54

Patryk Vega wraca z filmem "Bad boy". Będzie kolejny hit kinowy?

Patryk Vega podzielił się zapowiedzią swojego nowego filmu. O czym opowie "Bad Boy"?

Foto: kadr z zapowiedzi filmu "Bad Boy"/ Patryk Vega
Foto: kadr z zapowiedzi filmu "Bad Boy"/ Patryk Vega

Po głośnej "Polityce" Patryk Vega nie zwalnia tempa i już wkrótce uraczy nas swoim kolejnym dziełem. W sieci pojawiła się właśnie zapowiedź filmu "Bad Boy". Jaką patologię zobaczymy tym razem?

"Bad Boy" - zapowiedź nowego filmu Patryka Vegi

Już w przyszłym roku na ekranach kin zawita kolejna produkcja Patryka Vegi. Po środowiskach mafijnych, lekarzach i skorumpowanych politykach polski reżyser wziął na warsztat patologiczne oblicze polskiej piłki nożnej. W krótkiej zapowiedzi widzimy ustawki kiboli, dużo krwi i dobrze znane twarze. Co więcej, jedynym słowem, które pada w trakcie 22-sekundowego materiału jest soczyste "ku*wa!" wykrzyczane z trybun.

W filmie pojawią się aktorzy dobrze znani fanom Patryka Vegi: Antoni Królikowski, Andrzej Grabowski, Piotr Stramowski i Maciej Stuhr. Największym zaskoczeniem jest udział piłkarzy polskiej reprezentacji. W jednym z ujęć teasera widzimy bowiem Kamila Grosickiego i Sławomira Peszkę.

foto: kadr z filmu "Kobiety mafii"
foto: kadr z filmu "Kobiety mafii"
Przeczytaj także "Kobiety Mafii" czy "Botoks"? Przedstawiamy listę najgorszych filmów Patryka Vegi

Powyższy materiał jest zapowiedzią pełnego zwiastuna, który ukaże się 27 grudnia o godzinie 9:00. Data premiery filmu nie jest na obecną chwilę znana.

Zobacz też: Najgorsze polskie filmy 2019 roku według czytelników Antyradio.pl [SONDA]

Tagi: Film News Zwiastuny Patryk Vega polskie filmy