Patryk Vega zapowiada "Miłość, sex & pandemia". Zobacz pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan i Anny Muchy

31.12.2021 13:34
"Miłość, sex & pandemia" Patryka Vegi Fot. materiały prasowe Kino Świat

Patryk Vega podzielił się pierwszymi zdjęciami z nowego filmu "Miłość, sex & pandemia". Zapowiada się kolejny, głośny obraz.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Anna Mucha i Zofia Zborowska-Wrona na zdjęciach i plakacie z najnowszego filmu Patryka Vegi. O czym opowie film „Miłość, sex & pandemia”?

Polecamy

Patryk Vega zapowiada film "Miłość, sex & pandemia". Zobacz pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan i Anny Muchy

Patryk Vega powraca z odważnym filmem, w którym pokazuje, co kręci i podnieca współczesne kobiety. Erotyczne fantazje, dreszcz pożądania, uzależnienie od randkowych aplikacji i wszystko to, co skrzętnie ukrywamy za drzwiami sypialni. Do tego samotność, która wraz z pandemią Codid-19 na dobre wkroczyła w nasze życie i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. W głównych rolach zobaczymy Małgorzatę Rozenek-Majdan, Zofię Zborowską-Wronę i Annę Muchę.

materiały prasowe Kino Świat Fot. materiały prasowe Kino Świat

Trzy spragnione wrażeń i męskiego towarzystwa przyjaciółki wychodzą w miasto, aby zabawić się w najkrótszą noc w roku. Kaja (Anna Mucha) jest pewną siebie i ambitną dziennikarką, która swoich kochanków już dawno przestała liczyć. Teraz na jej celowniku pojawia się niejaki Johnny – mistrz uwodzenia kobiet. Kaja widzi w nim nie tylko nową zdobycz, ale i szansę na przebojowy artykuł, na potrzeby którego postanawia pójść z Johnnym do łóżka.

materiały prasowe Kino Świat Fot. materiały prasowe Kino Świat
Polecamy

Olga (Zofia Zborowska-Wrona) to silna prokurator i zadeklarowana feministka. Jej poglądy i życie rodzinne zostaną wystawione na próbę, kiedy znajdzie się pod niemal narkotycznym wpływem mężczyzny z egzotycznego wschodu. Nora (Małgorzata Rozenek-Majdan) odnosi sukcesy zawodowo, zajmując się fotografią, ale jej życie uczuciowe pozostaje w rozsypce. Wszystko zmieni się, gdy przed obiektywem aparatu stanie młodszy od niej model. Wkrótce za sprawą pandemii życie trzech przyjaciółek oraz Bartka (Sebastian Dela) – kuzyna Kai, prawiczka, który postanawia podbić świat nocnych klubów jako striptizer – zostanie dosłownie wywrócone do góry nogami. A każde z nich odkryje, że miłość w czasach lockdownu ma znacznie więcej niż 50 twarzy.

materiały prasowe Kino Świat Fot. materiały prasowe Kino Świat

Nowy film Patryka Vegi "Miłość, sex & pandemia": Kiedy premiera?

Najnowszy film "Miłość, sex & pandemia" ukaże się w kinach już 4 lutego 2022. Za scenariusz odpowiadają Olaf Olszewski („Kobiety Mafii”, „Botoks”) i Patryk Vega.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.