Patryk Vega zapowiedział kolejny film. Pokazał wideo z miejsca znanej zbrodni

26.02.2021 09:43
Patryk Vega zapowiedział kolejny film. Pokazał wideo z miejsca znanej zbrodni Fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Vega zaprezentował wideo, w którym zapytał widzów, czy "poznajecie to miejsce zbrodni?". Reżyser jest obecnie w Zakopanem, gdzie rozpoczęły się zdjęcia do jego kolejnego filmu - ten opowie o zabójstwie "Pershinga".

Patryk Vega kręci kolejny film. Tym razem opowie o słynnej zbrodni

Vega w 2021 roku zdążył już nieoczekiwanie przedstawić światu film dokumentalny "Oczy diabła" o handlu dziećmi, a zaledwie kilka tygodni później udał się na kolejny plan zdjęciowy. Tym razem wybrał się na południe Polski, a konkretnie do Zakopanego, gdzie wystartowały nagrania do jego nowego filmu.

Polecamy

Reżyser udostępnił na YouTubie krótki fragment z planu zdjęciowego, w którym mówi:

Pozdrowienia z planu nowego filmu. Poznajecie to miejsce zbrodni?

Polecamy

Wideo zobaczycie poniżej:

Reżyser kręci film o słynnym zabójstwie tzw. "Pershinga". Andrzej K. był jednym z najbardziej znanych szefów mafii pruszkowskiej. Jak podał portal podhale24.pl, 25 lutego 2021 roku niedaleko stacji narciarskiej Polana Szymoszkowa pojawiła się ekipa filmowa Vegi, która realizowała sceny do jego najnowszej produkcji.

Z relacji portalu wynika, że do zrealizowania sceny zabicia Pershinga, reżyser poprosił o zamknięcie ruchu na ulicy Powstańców Śląskich. Wówczas podobno utworzyły się kilkukilometrowe korki w obu stronach ruchu. W okolicach była też specjalnie wynajęta ochrona. 

"Pershing" często podejmował się pracy w branży rozrywkowej - wiemy, że lubił potańczyć przy disco polo, a także założył jedną z największych w kraju tłoczni płyt CD. Twórca książki "Masa. O bossach polskiej mafii" dziennikarz śledczy Artur Górski wyjaśnił, że "Pershing intelektualnie przerastał ich o głowę i najprawdopodobniej dlatego tę głowę stracił"

Na razie nie znamy ani tytułu, ani obsady, ani daty premiery nowego filmu Vegi.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.