02.06.2020 11:39

Patryk Vega zapowiedział nową produkcję. O czym będzie film "Pętla"?

Patryk Vega powraca z nowym filmem. Reżyser poinformował swoich fanów, że wkrótce zobaczymy na dużych ekranach produkcję "Pętla".

Patryk Vega
foto: Mateusz Jagielski/East News

Jeszcze pod koniec marca 2020 roku reżyser Patryk Vega spotkał się z dużą krytyką za zlekceważenie pandemii. Mimo szalejącego w Polsce koronawirusa oraz rygorystycznych obostrzeń nałożonych przez rząd, twórca nie zrezygnował z kręcenia zdjęć do nowej produkcji. Teraz reżyser poinformował, że zwiastun jego nowego filmu jest już gotowy.

Patryk Vega "Pętla". O czym będzie nowy film reżysera?

Vega za pośrednictwem mediów społecznościowych zwrócił się do swoich fanów:

"

Cześć, tu Patryk Vega, wracamy do życia, wracamy do kin. Już jutro o 9 rano zaprezentuję wam zwiastun mojego najnowszego filmu "Pętla". "

Póki co, reżyser nie zdradził szczegółów dotyczących fabuły jego najnowszego dzieła. Jednak wszystko wskazuje na to, że produkcja będzie dotyczyła afery podkarpackiej ujawniającej tysiące kompromitujących nagrań z udziałem polityków i biznesmenów w agencjach towarzyskich prowadzonych przez ukraińską mafię. W przedsięwzięciu brał udział także wysoko postawiony oficer CBŚ, a z głośną sprawą łączono także śmierć jednego ze świadków wydarzeń - boksera Dawida Kosteckiego.

Foto: Artur Zawadzki/REPORTER/ East News - zdjęcie poglądowe
Foto: Artur Zawadzki/REPORTER/ East News - zdjęcie poglądowe
Przeczytaj także Patryk Vega kręcił film mimo kwarantanny. Gildia Reżyserów Polskich stanowczo zareagowała

W marcu pojawiły się nieoficjalne informacje, że film ma nosić tytuł "Seryjny samobójca". Plotki okazały się fałszywe, reżyser zmienił tytuł, a może "Pętla" to całkiem nowy projekt Vegi?

Posłuchaj podcastu

Odpowiedź poznamy już 3 czerwca o 9 rano, kiedy to reżyser zaprezentuje zwiastun swojego dzieła. Dowiemy się wówczas także, czy w jego najnowszej produkcji wystąpi Antoni Królikowski i Katarzyna Warnke, tak jak informowały wcześniejsze doniesienia.

Na 2020 rok Patryk Vega zaplanował także premierę filmu "Small World". Aktualnie reżyser nie poinformował o planach jej przełożenia ze względu na pandemię.

Foto: Jan GRACZYNSKI/East News
Foto: Jan GRACZYNSKI/East News
Przeczytaj także Antek Królikowski to polski Leonardo DiCaprio? Tak twierdzi Patryk Vega