Paul Rudd zagra w nowej komedii Netfliksa. Będzie mu towarzyszył Paul Rudd

23.08.2019 12:13
Paul Rudd|undefined Fot. materiały prasowe/Netflix

Nie, to nie jest przejęzyczenie, dobrze przeczytaliście - Paul Rudd zagra z Paulem Ruddem w nowym serialu Netfliksa "Living With Yourself". O czym opowie produkcja?

Paul Rudd doczekał się własnego serialu, w którym zagra główną rolę. A nawet kilka głównych ról, ponieważ "Living With Yourself" opowie o mężczyźnie, który ma lekkie problemy ze sobą. Jego życie nie układa się zbyt dobrze - ma problemy w związku, w pracy, a także zawodzą go przyjaciele. Miles, bo tak nazywa się postać Rudda, chce coś zmienić w swoim otoczeniu i postanawia udać się do SPA.

Paul Rudda zagra z Paulem Ruddem w komedii Netfliksa

Nietypowy zabieg kosmetyczny, który miał mu pomóc stać się lepszą osobą i przy okazji oczyścić go ze stresu oraz nerwów okazuje się być skuteczniejszy, niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Kończy się bowiem tym, że nie poprawia Milesa - tworzy zupełnie nowego Milesa! 

Teraz mężczyzna musi rywalizować ze swoim własnym klonem, aby dowieść swojej żonie (w tej roli Aisling Bea), swojemu szefowi, a także sobie, że to właśnie on jest najlepszym z Milesów. Netflix podzielił się pierwszymi zdjęciami z "Living With Yourself":

Paul-Rudd-Netflix-Living-With-Yourself-bar
Paul-Rudd-Netflix-Living-With-Yourself
Paul-Rudd-and-Aisling-Bea-in-Netflixs-Living-With-Yourself
Paul-Rudd-and-Aisling-Bea-in-Netflixs-Living-With-Yourself-street Fot. foto: materiały prasowe/ Netflix
Przeczytaj także

Serial "Living With Yourself" został stworzony i napisany przez Timothy'ego Greenberga ("The Daily Show"). Reżyserowie Jonathan Dayton i Valerie Faris staną za kamerą 8-odcinkowego sezonu numer 1. Serial ma zadebiutować na Netfliksie już 18 października 2019 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.