28.02.2020 10:25

Paweł Deląg z gwiazdą "Plotkary" w amerykańskim filmie "Enemy Lines". Zobaczcie zwiastun

W sieci pojawił się zwiastun brytyjskiego filmu "Enemy Lines". W jednej z ról głównych wystąpił w nim Paweł Deląg. W obsadzie produkcji znalazł się Ed Westwick, znany jako Chuck Bass z "Plotkary". 

Paweł Deląg
foto: Justyna ROJEK/East News

W filmie "Enemy Lines" oprócz Deląga możemy zobaczyć również Eda Westwicka ("Plotkara", "Ludzkie dzieci"), Toma Wisdoma ("300", "Radio na fali"), Corey'a Johnsona ("Kapitan Phillips", "Jackie") oraz Gary'ego Granta i Władimira Epifancewa. Sama fabuła jest inspirowana prawdziwą historią, z czego bardzo dumni są dystrybutorzy filmu.

Enemy Lines - Deląg w filmie z gwiazdą Plotkary

W oświadczeniu prasowym Good Deed Entertainment możemy przeczytać, że czują prawdziwą dumę, mogąc pokazać bohaterstwo:

"

Jesteśmy dumni, że już wiosną pokażemy widzom heroiczną opowieść z II wojny światowej. 75 lat temu tacy żołnierze położyli na szali swoje życie, aby pomóc zakończyć ten konflikt. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym, że możemy pokazać tę prawdziwą historię nieznanych bohaterów widzom na całym świecie. "

Tides From Nebula klip
Tides From Nebula klip
Przeczytaj także Tides From Nebula pokazał klip do "Ghost Horses". W teledysku zagrał Paweł Deląg

Paweł Deląg w filmie "Enemy Lines" wciela się w rolę doktora Fabiena. Mężczyzna jest naukowcem zajmującym się konstruowaniem rakiet. Dlatego nikogo nie powinno dziwić, że szefostwo Aliantów zamierza wysłać do Polski komandosów. W końcu taki ktoś przyda się w walce z Hitlerem i jego armiami. Zobaczcie zwiastun filmu:

Film został wyreżyserowany przez Andersa Bankego i zadebiutuje na platformie streamingowej Apple TV 24 kwietnia 2020 roku. Produkcja "Enemy Lines" będzie też dostępna w niektórych amerykańskich kinach.

scena seksu z filmu "Kobiety mafii"
scena seksu z filmu "Kobiety mafii"
Przeczytaj także TOP 10: Najgorsze sceny seksu w polskim kinie
Tagi: News