14.04.2017 09:14

Pazura, Bołądź, Kot i Więckiewicz na zdjęciach z nowej komedii Machulskiego

Zobaczcie galerię zdjęć z filmu „Volta”, nowej komedii Juliusza Machulskiego, w której zagra czołówka polskich aktorów.

Pazura, Bołądź, Kot i Więckiewicz na zdjęciach z nowej komedii Machulskiego
foto: Olaf Tryzna/materiały prasowe

Przekręt w rozmiarze „Kingsajz” prosto od twórcy specjalizującego się w rozśmieszaniu widzów, który nie waha się grać „Vabank”. „Volta” to nowa komedia Juliusza Machulskiego – i zarazem piąty film ze szczęśliwą dla reżysera literą „V”. Na ekranie zjawi się prawdziwy rodzimy gwiazdozbiór: Olga Bołądź, Aleksandra Domańska i Katarzyna Herman, którym partnerować będą ulubieńcy reżysera – Cezary Pazura, Robert Więckiewicz oraz Tomasz Kot, Andrzej Zieliński, Jacek Braciak i Michał Żurawski.

Jak zapowiada dystrybutor możemy liczyć na sensacyjne zwroty akcji, doskonałą intrygę, oryginalne postaci oraz dialogi, które staną się kultowe. Ma to być Machulski w najlepszej formie. Widzowie będą mogli się przekonać o znaczeniu tych słów 7 lipca 2017 roku, kiedy obraz trafi na ekrany.

Bruno Volta to prawdziwy „kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości. Jego znacznie młodsza partnerka Agnieszka w niecodziennych okolicznościach poznaje dziewczynę o imieniu Wiki. Nowa znajoma znajduje w ścianie starej kamienicy tajemniczy i niezwykle drogocenny przedmiot. Volta nie może przepuścić wartej miliony okazji. Wspólnie z „cwaniakowatym” ochroniarzem Dychą postanawia zagrać vabank i jest gotowy na wszystko, aby wejść w posiadanie niezwykłej rzeczy. Nie będzie to jednak łatwe, bo niewinnie wyglądająca Wiki to w istocie godny rywal.

Zobaczcie zdjęcia z „Volty”:

Film nakręcono w Lublinie, Janowcu, Kazimierzu nad Wisłą i Warszawie. Okres zdjęciowy trwał od 18 sierpnia do 30 września 2016 roku. Scenariusz filmu napisał Juliusz Machulski.

Czekasz na „Voltę”?

Robert Skowronski
Tagi: News Galeria