26.08.2019 11:35

Pedro Pascal zamordował Taikę Waititiego. Zobacz jak! [WIDEO]

Obydwaj panowie pojawili się na D23 Expo w Anaheim, gdzie promowali nadchodzący serial "The Mandalorian" (Waititi reżyserował serial, a Pascal gra główną rolę). Aktor zdradził swojego kolegę z produkcji i z zimną krwią "zamordował go" na oczach innych ludzi. 

Taika Waititi
foto: twitter.com/ericsketch

Zbliżał się koniec sierpnia. Nowozelandzki filmowiec Taika Waititi został zaproszony na D23 Expo, gdzie miał pojawić się na kilku panelach, udzielić wywiadów i dobrze bawić się z innymi członkami filmowej braci. Waititi czuł ekscytację, ponieważ pierwszy raz mógł publicznie porozmawiać o serialu "The Mandalorian". Podczas jednego z wywiadów doszło jednak do czegoś, czego nie spodziewał się nikt - reżyser został z zimną krwią zamordowany.

Taika Waititi nie żyje. Zabił go Pedro Pascal

Szokujące wideo trafiło do sieci, a sprawcę czynu szybko zidentyfikowano - Nowozelandczyka zabił Pedro Pascal, z którym Waititi miał okazję współpracować przy okazji wspomnianego "The Mandaloriana". Bliscy reżysera twierdzą, że był to dla nich ogromny szok. W końcu panowie się przyjaźnili, szybko znaleźli wspólny język i między nimi pojawiła się więź.

The Mandalorian
The Mandalorian
Przeczytaj także Bycie łowcą nagród jest skomplikowane w zwiastunie serialu "The Mandalorian". Zobaczcie wideo

Okazało się, że była to tylko gra ze strony Pascala, który tylko czekał aż Waititi na moment straci koncentrację. Chwilowo zapomni o czyhającym niebezpieczeństwie.

Doczekał się. 

Zobaczcie szokujące nagranie:

A tak poważnie - trzeba pochwalić Taikę Waititiego za oddanie do żartu i faktyczny upadek. Nowozelandczyk jest zabawnym człowiekiem, co widać w wywiadach i jego filmach. Miejmy nadzieję, że elementy jego humoru będziemy mogli zobaczyć w nadchodzącym "Mandalorianie" ze wspomnianym Pascalem w roli głównej. Serial trafi na Disney+ już 12 listopada 2019 roku.

Tagi: News Disney Taika Waititi The Mandalorian