Pełna chata Avengersów

Robert Skowronski
06.09.2016 12:11
Pełna chata Avengersów Fot. kadr z wideo

Co gdyby superbohaterowie byli jedną wielką kochającą się rodziną? Wstępną odpowiedź na to pytanie przynosi umieszczenie Avengersów w czołówce niczym z „Pełnej chaty”.

Wśród najbliższych pojawiają się niekiedy tarcia, co zresztą udowodniła „Wojna bohaterów”, gdzie herosi stanęli naprzeciwko siebie. Mają oni jednak na koncie wiele wspólnie przeżytych chwil, niekiedy znali się zresztą na długo przed tym nim połączyli siły jako grupa Avengers.

Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach? Herosi znani z ekranu prawdopodobnie mieliby inne zdanie na ten temat. Niejednokrotnie ratowali siebie nawzajem z najgorszych tarapatów i zawdzięczają innym superbohaterom życie. Konflikty pojawiają się zawsze, w kwestii tej grupy być może nie w każdym przypadku są one rozwiązywane poprzez rozmowę, a przy użyciu pięści. Najważniejszy jest jednak efekt końcowy.

Filmy o marvelowskich postaciach znanych z kart komiksów wypełnione są żartami, jednak jednocześnie nie brak im powagi (o ile w taki sposób można traktować ludzi ubranych w lateks). Humorystyczna strona została jeszcze bardziej uwypuklona przy poniższej przeróbce czołówki z serialu „Pełna chata”. Zamiast roześmianych sióstr Olsen, czy innych członków rodzinny Tannerów widzimy m.in. Iron Mana, Thora, Czarną Wdowę, Bruce'a Bannera, a także Kapitana Amerykę. Wszyscy oczywiście z uśmiechem od ucha do ucha, przyłapani w zabawnych sytuacjach. Jak tu ich nie kochać?

Zobaczcie Avengersów wyjętych wprost z serialu z przełomu lat 80. i 90. ubiegłego stulecia:

Po ponad 20 latach „Pełna chata” wróciła na ekrany, dzięki serialowi Netflixa. Zamówiona została już nawet 2. seria odcinków. Rozumiemy jednak, że nie wszyscy muszą kojarzyć leciwą produkcję, dlatego polecamy również zapoznać się z zestawieniem oryginalnej czołówki z tą z Avengersami:

Marvelowscy superbohaterowie powrócą wspólnie na jednym ekranie w „Avengers: Infinity War”. Premiera działa została zaplanowana na maj 2018.

Jak Wam się podoba pełna chata Avengersów? :)

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.