22.02.2017 13:45

Pełna kosmiczna załoga na zdjęciu z „Obcego: Przymierze”

Studio 20th Century Fox opublikowało kolejne zdjęcie z nadchodzącego dzieła Ridleya Scotta. Tym razem widzimy na nim całą obsadę „Obcy: Przymierze”.

Pełna kosmiczna załoga na zdjęciu z „Obcego: Przymierze”
foto: materiały prasowe

Przedstawione zdjęcie to dowód dla tych wszystkich niedowiarków, którzy zastanawiali się czy to aby na pewno prawda, że James Franco faktycznie pojawi się w filmie science fiction jako Kapitan Branson. Oprócz niego widzimy także innych aktorów, z których część pojawiała się już na wcześniejszych materiałach promocyjnych.

Wśród nich są Katherine Waterston, Michael Fassbender, Danny McBride, Billy Crudup, a także Demián Bichir, Carmen Ejogo, Amy Seimetz, Jussie Smollett, Callie Hernandez, Nathaniel Dean, Alexander England i Benjamin Rigby. Zobaczcie jak na zdjęciu prezentuje się załoga statku Przymierze:

PHM28h78WVYFQM_1_l

Jest też kolejna, prawdopodobnie nawet większa, niespodzianka. Udostępniono trwający blisko 5 minut prolog „Obcego: Przymierze”. Zobaczcie „Ostatnią Wieczerzę”:

W „Obcy: Przymierze”, stanowiącym obok „Prometeusza” prequel „Obcego” z 1979 roku, załoga statku kosmicznego dociera na nieznaną, podobną do Ziemi planetę. Członkowie ekspedycji szybko zrozumieją, że trafili do mrocznego, tajemniczego i niebezpiecznego świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David.

Na ekranie bohaterowie będą musieli się zmierzyć z Neomorfami. O monstrach czyhających na życie postaci w nadciągającym dziele Ridleya Scotta opowiedziała Katherine Waterston:

"

Nie chcę zdradzać zbyt wiele i odbierać filmowi magii. Wydaje mi się, że jest dużo straszniejszy, jeżeli nie wie się jak niektóre rzeczy powstawały. Mieliśmy świetny zespół. Widzieliśmy każdą kreaturę, z którą będziemy mieli do czynienia. "

Film zadebiutuje w polskich kinach 19 maja 2017 roku. Scenariusz jest dziełem autorstwa Jacka Paglena, Michaela Greena i Johna Logana.

Czekacie na nowego „Obcego”?

Robert Skowronski
Tagi: News Obcy