Pennywise czai się w kanałach w zwiastunie „Tego”

Robert Skowronski
08.05.2017 12:02
Pennywise czai się w kanałach w zwiastunie „Tego” Fot. kadr z wideo

Pennywise dba o to, żebyśmy mieli nocne koszmary. Demoniczny klaun nawiedza w nowym zwiastunie „Tego”.

Poprzedni trailer obrazu na podstawie powieści Stephena Kinga w ciągu 24 godzin od opublikowania pobił rekordy oglądalności w serwisie YouTube. Czy tak też będzie z tym zaprezentowanym poniżej?

Nowy zwiastun został pokazany z okazji MTV Movie and TV Awards. To opowieść o grupie dzieciaków z miasteczka Derry w stanie Maine (a jakżeby inaczej w przypadku Kinga), która napotyka na swojej drodze pradawne zło. Objawia się ono w postaci złego klauna, który ma za sobą kilkusetletnią historię brutalnych mordów.

Główne role zagrają Jaeden Lieberher, Jeremy Ray Taylor, Sophia Lillis, Finn Wolfhard, Wyatt Oleff, Chosen Jacobs, Jack Dylan Grazer oraz Nicholas Hamilton. W postać Pennywise'a wcieli się tym razem Bill Skarsgård, który ma w dorobku przede wszystkim telewizyjne produkcje, na czele z serialem „Hemlock Grove”.

Obraz w reżyserii Andrésa Muschiettiego trafi do kin 8 września 2017 roku. Scenariusz do dzieła napisali Chase Palmer, Gary Dauberman i Cary Fukunaga (serial „Detektyw”). Zobaczcie świeży zwiastun „Tego”:

Roy Lee, producent dzieła, opowiedział o koncepcji na film:

Całość z jednej strony będzie bardzo zbliżona do materiału wyjściowego, z drugiej zaś będzie się od niego różnić. Mamy zamiar przedstawić całość z punktu widzenia dzieciaków, a następnie zrobić kolejny film, w którym historia zostanie ukazana okiem dorosłych. Później będziemy mogli połączyć to w jedność.

W 1990 roku „To” doczekało się telewizyjnego miniserialu, który został zapamiętany m.in. dzięki postaci demonicznego Pennywise'a, w którego wcielił się Tim Curry.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.