Pennywise kontra Freddy Krueger w pojedynku na rap

Sergiusz Kurczuk
15.09.2017 14:19
Pennywise kontra Freddy Krueger w pojedynku na rap Fot. EastNews/Mary Evans Picture Library/Brooke Palmer

Wiele ich łączy, ale zdecydowanie więcej dzieli. Dwie postacie kina grozy postanowiły zmierzyć się w rapowym pojedynku. Kto wygra?

Bohaterowie horrorów to ważna część popkultury. Jedną z największych gwiazd wśród galerii straszydeł jest oczywiście Freddy Krueger z serii „Koszmar z ulicy wiązów. Demoniczny, wyposażony w rękawicę z pazurami jegomość, odwiedził w snach wielu nastolatków, którzy już się nie obudzili. Z drugiej strony triumfy święci teraz zupełnie inna, lecz równie przerażająca postać - upiorny zabijający dzieci klaun Pennywise z ekranizacji powieści Stephena Kinga „To. Każdy z nich ma inne modus operandi, znacznie różnią się wyglądem oraz przede wszystkim każdy z nich wzbudza w widzach inny rodzaj strachu

Freddy i Pennywise postanowili spotkać się i udowodnić sobie, kto rządzi na dzielni kina grozy i kogo powinniśmy bać się bardziej. Krueger wie jednak, że walka wręcz na nic się zda. Dobrze pamięta swoją potyczkę z bohaterem serii „Piątek 13-tego”, która miała miejsce w crossoverze „Freddy kontra Jason. Postanowili więc wziąć przykład z innych ikon popkultury i zmierzyć się w pojedynku na rap. Freddy'ego i Pennywise'a możemy zobaczyć w najnowszym odcinku youtube'owej serii Epic Rap Battle. Zresztą zobaczcie sami:

Zwycięzcę, jak zwykle wyłonią widzowie, którzy mogą głosować na swojego faworyta za pomocą komentarza. Kto zasługuje na zwycięstwo w tym pojedynku? Pamiętajcie tylko, że nowym chłopakiem Pennywise'a jest sam Babadook, więc zemsta może być sroga!

Dla wszystkich miłośników horrorów przypominamy, że mało brakowało, a Freddy pojawiłby się w filmie „To. Pennywise pod postacią demona z koszmarów jako manifestacja największego strachu jednego z bohaterów. Studio Warner Bros. posiada prawa do obu postaci. Na oku ma też wcześniej wspomnianego Jasona, którego nowe przygody, być może ujrzymy na 40 rocznicę premiery „Piątku 13-tego

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.