Peter Jackson przedstawił nowy zwiastun swojego dokumentu o Beatlesach [WIDEO]

14.10.2021 10:25
Peter Jackson przedstawił nowy zwiastun swojego dokumentu o Beatlesach [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Disney+

O tym filmie słyszymy już od lat - "The Beatles: Get Back" od Petera Jacksona kilkukrotnie doczekało się obsuwy, ale wygląda na to, że warto czekać na produkcję o Chłopcach z Liverpoolu.

Get Back - zobaczcie zwiastun filmu o Beatlesach

Film "The Beatles: Get Back" to wysokobudżetowy dokument opowiadający o kulisach powstawania przedostatniego krążka studyjnego The Beatles o tytule "Let It Be". Peter Jackson otrzymał dostęp do 55 godzin niewidzianego wcześniej materiału, a także 140 godzin dźwięku nagranego w trakcie procesu nagrań do albumu.

Polecamy

Jak podaje Consequence of Sound, Peter Jackson stwierdził jednak, że "normalny" film nie spełni oczekiwań fanów. Reżyser potwierdził, że nadchodzące "Get Back" będzie trwało aż 6 godzin i zadebiutuje w długi weekend w Święto Dziękczynienia (to wypada w czwartek 25 listopada 2021 roku). Kolejne odcinki będą się pojawiały na Disney+ dzień w dzień w czwartek, piątek i sobotę. Każdy z epizodów ma trwać 2 godziny.

Jackson wyjaśnił kilka miesięcy temu w oficjalnym oświadczeniu, że film ma pokazać nam, jak to jest "być muchą na ścianie" w studiu The Beatles - jego zdaniem to doświadczenie, które chciałby przeżyć każdy fan czwórki z Liverpoolu. Reżyser stwierdził, że "Get Back" ma być "jak maszyna czasu, która zabiera nas do 1969 roku i pokazuje nam czwórkę przyjaciół bawiących się muzyką". 

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun udostępniony przez Disney+:

Film powstał przy współudziale Paula McCartneya i Ringo Starra, Yoko Ono oraz żony George'a Harrisona, Olivii Harrison. 

Tak jak wspomnieliśmy, film "The Beatles: Get Back" będzie trwał łącznie 6 godzin i jego pierwsza część zadebiutuje na Disney+ 25 listopada 2021 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.