Peter Parker zdaje test na prawo jazdy. Jak mu poszło?

Kamil Dachnij
20.06.2017 12:27
Peter Parker zdaje test na prawo jazdy. Jak mu poszło? Fot. kadr z filmu

W najnowszym klipie promocyjnym Człowiek Pająk dla odmiany nie skacze po budynkach, lecz próbuje się wykazać jako kierowca. 

Odkąd Tom Holland dołączył oficjalnie do uniwersum Marvela, widzimy go wszędzie. Jego chwalone cameo z filmu „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” z 2016 roku tylko zaostrzyło apetyty na solowy film ze Spider-Manem. Już drugi z kolei reboot przygód ikony Marvela trafi do kin 14 lipca 2017 roku. Dzięki wygadanemu aktorowi wiemy, że będzie to pierwsza część trylogii.

Zanim jednak dowiemy się, co wydarzy się w pierwszej części, możemy podpatrzeć Petera Parkera od nowej strony – jako kierowcę samochodu. Audi opublikowało wideo promocyjne, gdzie bohater prowadzi prototypowe auto Tony’ego Starka (Robert Downey Jr.) podczas swojego egzaminu na prawo jazdy. Żeby nie było zbyt poważnie, niemiecki producent do roli egzaminatora zatrudnił aktora J.B. Smoove’a, który występuje w serialu komediowym „Pohamuj entuzjazm”. Jak poszło Parkerowi?

Od czasu pierwszego „Irona Mana” z 2008 roku, Audi regularnie użycza Marvel Entertainment swoje najnowsze modele – jeden z nich mieliśmy szansę widzieć w trzeciej części serii z Kapitanem Ameryką. Jak doskonale wiemy, Tony Stark jest jednym z najbogatszych bohaterów w uniwersum Marvela. Nic więc dziwnego, że stać faceta na niezłe samochodowe cacka. Jednak pożyczanie takiego auta 15-letniemu dzieciakowi okazuje się nienajlepszym pomysłem, czego dowodem jest wideo. Puenta filmiku jednak udowadnia, że Parker jest przede wszystkim superbohaterem na służbie, więc można mu wybaczyć jego średnie umiejętności za kółkiem. 

Reżyserem „Spider-Man; Homecoming” jest Jon Watts i, z tego co do tej pory mogliśmy usłyszeć od Hollanda, jego inspiracje przy kręceniu filmu mocno wychodziły poza krąg superbohaterski i komiksowy. W nowej superprodukcji Marvela i Sony zobaczymy m.in. Michaela Keatona, Marisę Tomei, Donalda Glovera oraz Jona Favreau.  

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.