„Piękna i Bestia” w zwiastunie filmu

Robert Skowronski
15.11.2016 08:51
„Piękna i Bestia” w zwiastunie filmu Fot. kadr z wideo

Aktorska wersja Disneyowskiej animacji doczekała się pełnego trailera. Zobacz zwiastun filmu „Piękna i Bestia”.

Po zapowiedzi obrazu w reżyserii Billa Condona przyszło nam długo czekać na nowy materiał. Nawet po tym, jak się okazało, że teaser „Pięknej i Bestii” cieszył się w sieci większą popularnością niż ten zapowiadający „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy”.

Jedna z najpopularniejszych opowieści o magii i miłości trafi na ekrany 17 marca 2017 roku. W obsadzie znaleźli się Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Kevin Kline, Josh Gad, Ewan McGregor, Stanley Tucci, Gugu Mbatha-Raw, Audra McDonald, Ian McKellen oraz Emma Thompson.

Jak zapowiada studio Disneya będzie to reinterpretacja klasycznej animacji, która odświeża dobrze znane postacie przedstawiając je współczesnemu widzowi. Ma zostać zachowana wierność wobec oryginalnej muzyki, choć część utworów również ma dostać nowocześniejsze aranżacje. Przedstawiona nam zostanie dobrze znana historia. W zapomnianym zamczysku uwięziony zostaje Maurice, ojciec pięknej miejscowej dziewczyny. Przybywa mu ona na ratunek, jednak posiadłością włada rogate i pokryte futrem monstrum, które kiedyś było przystojnym, ale okrutnym księciem. Zaklęcie może zdjąć sama Bestia pod warunkiem, że do dnia swoich 21. urodzin szczerze się zakocha, a uczucie zostanie odwzajemnione.

Zobaczcie pełen zwiastun filmu „Piękna i Bestia”:

Bill Condon reżyseruje na podstawie scenariusza autorstwa Evana Spiliotopoulosa oraz Stephena Chbosky'ego. Twórca opowiedział o swoim nadchodzącym filmie:

Kiedy tytuł jest tak dobrze znany spoczywa na tobie dodatkowa odpowiedzialność za właściwe przeniesienie historii na ekran. Dopóki podchodzi się do całości z odpowiednim nastawieniem ma się nadzieję, że twoje decyzje będą miały sens.

Bill Condon wyznał także, że jest spokojny o to, jak poradzi sobie Emma Watson na ekranie:

Wszyscy będą nią zachwyceni. Mamy już za sobą dwie musicalowe sekwencje - jest wspaniałą śpiewaczką i cudowną tancerką. Jest też jedną z najciężej pracujących osób, jakie kiedykolwiek spotkałem. Jak do tej pory wykonuje świetną robotę.

Jak Wam się podoba zwiastun „Pięknej i Bestii”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.