Pierwsze opinie o „Ant-Man i Wasp”. Czy scena po napisach ma kluczowe znaczenie dla fabuły „Avengers 4”?

Sergiusz Kurczuk
23.06.2018 15:46
Pierwsze opinie o „Ant-Man i Wasp”. Czy scena po napisach ma kluczowe znaczenie dla fabuły „Avengers 4”? Fot. materiały prasowe

Do premiery filmu „Ant-Man i Wasp” zostało jeszcze trochę czasu, ale w sieci już pojawiły się pierwsze opinie na temat najnowszej produkcji Marvel Studios. Okazuje się, że film odpowiada na wiele pytań dotyczących „Avengers: Infinity War”. 

Amerykańska premiera filmu „Ant-Man i Wasp” została zaplanowana na 4 lipca 2018 roku. Niestety w naszym kraju produkcja Marvel Studios ukaże się z prawie miesięcznym opóźnieniem. Będzie to dość problematyczne z powodu spoilerów, bo mimo że produkcja jest kontynuacją solowego filmu o najmniejszym superbohaterze świata, prawdopodobnie będzie miała spory wpływ na wydarzenia„Avengers 4”. Zwieńczenie konfliktu z Thanosem wciąż jest owiane tajemnicą, więc każda informacja sugerująca, co zobaczymy w filmie braci Russo, jest dla fanów MCU na wagę złota. Pierwsze opinie na temat „Ant-Mana i Wasp” wydają się potwierdzać, że produkcja będzie znacząca dla dwóch ostatnich części „Avengers”.

„Ant-Man i Wasp” - czy warto wybrać się do kina?

W USA odbyły się pokazy przedpremierowe filmu, dzięki czemu szczęśliwcy, którzy mogli go obejrzeć, podzielili się swoimi opiniami w mediach społecznościowych. Co widzowie sądzą na temat najnowszego tytułu Marvel Studios?

„Ant-Man” to mój ulubiony film Marvela. Oto sequel, na który liczyłem. Szczerzyłem się od ucha do ucha od początku do samego końca. Przemożnie dobra zabawa. Jest tak ekscytujący, jak śmieszny, a do tego zachwyca efektami wizualnymi!

Co za rok dla Marvela! Absolutnie kocham „Ant-Man i Wasp”. Gwiazdorska obsada i humor (podczas jednej sceny uśmiałam się do łez). Użyta technologia ponownie zapewniła niesamowity efekt. Unikalna, naprawdę rozrywkowa przejażdżka. Nie mogę się doczekać, by pójść na ten film ponownie. 

„Ant-Man i Wasp” to najlepszy sequel Marvela od czasów „Zimowego Żołnierza”. Evangeline Lilly jest jedną z moich ulubionych superbohaterek. Peyton Reed pozamiatał! Niesamowity film!

To żadne zaskoczenie, że „Ant-Man i Wasp” Peytona Reeda to masa zabawy, a tłum śmiał się do samego końca. Marvel Studios ma kolejny sukces. Kevin Feige sprawia wrażenie, że tak łatwo można zrobić coś, co dla wszystkich jest niemożliwe. 

10 minut „Ant-Mana i Wasp” a Paul Rudd śpiewa karaoke. Więc tak, lepiej uwierzcie, że to mój ulubiony film tego roku. 

„Ant-Man i Wasp” to cholerna petarda! Absolutnie przezabawny, a efekty specjalne są niesamowite!!! Zdecydowanie do oglądania w 3D! Poza tym - najlepsze cameo Stana Lee ever!

Właśnie widziałem „Ant-Mana i Wasp”. Czy zawiera odpowiedzi dotyczące „Infinity War”? TAK.

„Ant-Man i Wasp” jest super i w ogóle, ale scena po napisach jest najlepszą częścią całego filmu i jedyną rzeczą, o której teraz myślę. 

Mini recenzje osób będących na przedpremierowym pokazie filmu są nadzwyczaj entuzjastyczne. Pierwsza część przygód Ant-Mana była mocną pozycją, ale przeszła bez większego echa. Wygląda na to, że Peyton Reed nie zawiedzie swoich fanów i stworzy godnego następcę pierwszej części. Nadal będzie zabawnie i ekscytująco jednocześnie. „Ant-Man i Wasp” rozgrywa się przed „Infinity War”, jednak produkcja, mimo że jest samoistnym filmem, będzie ściśle powiązana z 3. częścią „Avengers”. Poza tym zwrócono uwagę na występ gościnny Stana Lee i scenę po napisach, która prawdopodobnie będzie wskazówką fabularną „Avengers 4”. Oznacza to, że warto wybrać się na „Ant-Mana i Wasp”, tym bardziej że od dawna krążą teorie mówiące o kluczowej roli, jaką para herosów odegra w walce z Thanosem. 

W Polsce „Ant-Man i Wasp” trafi do kin 3 sierpnia 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.