Ukazało się pierwsze zdjęcie Aamira Khana w roli bollywoodzkiego Forresta Gumpa

19.11.2019 11:58
Ukazało się pierwsze zdjęcie Aamira Khana w roli bollywoodzkiego Forresta Gumpa Fot. kadr z filmu "Forrest Gump"/ Paramount Pictures

Ruszyły zdjęcia do bollywoodzkiego remake'u "Forresta Gumpa". W sieci ukazało się pierwsze zdjęcie przedstawiające głównego bohatera.

"Laal Singh Chaddha" to bollywoodzka odpowiedź na amerykańskiego "Forresta Gumpa", produkowana przez Viacom18 Studios i Aamir Khan Productions. W sieci ukazało się właśnie pierwsze zdjęcie, prezentujące wygląd głównego bohatera.

Pierwsze spojrzenie na Aamira Khana w roli bollywoodzkiego Forresta Gumpa

O tym, że w Indiach powstaje remake hitu z Tomem Hanksem w roli głównej, wiadomo było od dawna. Teraz magazyn The Hollywood Reporter opublikował pierwsze spojrzenie na głównego bohatera w wersji Bollywood.

Przeczytaj także

Za reżyserię filmu odpowiada Advait Chandan. U boku Aamira Khana wystąpi również inna gwiazda Bollywoodu - Kareena Kapoor Khan. Premiera "Laal Singh Chaddha" zapowiedziana jest na grudzień 2020 roku. Historia Forresta to jednak nie jedyna produkcja, która w najbliższym czasie doczeka się swojego bollywoodzkiego odpowiednika. W Indiach trwają również prace nad remake'ami "Gwiazd naszych wina" i "Zacznijmy od nowa"

Zobacz też: Najlepsze filmy, w których zagrał Tom Hanks. "Forrest Gump", "Zielona Mila" i inne 

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.