Pierwsze zdjęcie głównych bohaterów serialu „Dobry Omen”

Sergiusz Kurczuk
19.09.2017 15:32
Pierwsze zdjęcie głównych bohaterów serialu „Dobry Omen” Fot. Neil Gaiman/Twitter

Produkcja serialu „Dobry Omen” ruszyła (z diabelskiego) kopyta! Wszystkich fanów prozy Neila Gaimana i Terry'ego Pratchetta na pewno uskrzydli pierwsze zdjęcie przedstawiające anioła Azirafala i demona Crowleya. 

Na ten serial od lat czekali fani książki, w której abstrakcyjne poczucie humoru łączy się wątkami biblijnymi i apokaliptyczną wizją świata. Powieść powstała w 1992 roku i wyszła spod piór Terry’ego Pratchetta, autora „Świata Dysku oraz uznanego komiksowego twórcy Neila Gaimana. Kilka lat temu książka doczekała się słuchowiska w radiu BBC, ale wierni fani czekali na co najmniej film lub najlepiej serial telewizyjny. Ich modły zostały wysłuchane i już w 2019 roku zadebiutuje serial oparty na „Dobrym Omenie”

Fabuła skupia się na antychryście, który okazuje się być całkiem miłym chłopcem. Niestety dzieciak rozpoczyna Armagedon. Dwójka głównych bohaterów z teoretycznie wrogich sobie obozów, postanawia zapobiec Apokalipsie i pozbyć się jej przyczyny. Są to anioł Azirafal i demon Crowley. W dwójkę nietypowych bohaterów wcielą się znani i cenieni brytyjscy aktorzy - Michael Sheen i David Tennant. W sieci ukazało się pierwsze zdjęcie z planu zdjęciowego, który rozpoczął się na początku września 2017 roku.

Neil Gaiman, który jest jednym z twórców serialu, zamieścił na swoim Twitterze fotkę, przedstawiającą Azirafala i Crowleya. Gaiman nie kryje zachwytu nad aktorami, którzy wcielą się w główne role. 

Są niesamowici. To oni w scenach otwierających serial, 11 lat temu w Parku Świętego Jakuba. David i Michael, demon i anioł.

Jak widać, produkcja zapowiada się owocnie. Mamy nadzieję, że za kilkanaście miesięcy dostaniemy serial, który nie rozczaruje nie tylko przeciętnego widza, ale przede wszystkim fanów powieści „Dobry Omen”. Mając jednak świadomość, że nad pracami czuwa Gaiman, można spać spokojnie. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.