Pierwsze zdjęcie z planu filmowego "Bill i Ted 3" pojawiło się w sieci

03.07.2019 12:18
Pierwsze zdjęcie z planu filmowego "Bill i Ted 3" pojawiło się w sieci Fot. . kadr z wideo Bill & Ted's Bogus Journey (1991) - We're Dead Dude Scene (2/10) | Movieclips

"Bill i Ted" to komedia z lat 80. w których wystąpił Keanu Reeves i Alex Winter. W lipcu 2019 roku ogłoszono, że ruszyły zdjęcia do 3. części filmu.

"Wspaniała przygoda Billa i Teda" i "Szalona wyprawa Billa i Teda" to komedie, które zaskarbiły sobie sympatię widzów pod koniec lat 80.. Produkcja przedstawia historię dwóch szalonych nastolatków, którzy w pierwszej części przenieśli się w czasie i poznali wybitne postaci z dziejów historii. Druga część opowiadała o robotach, które zostały wysłane z przyszłości, żeby zabić głównych bohaterów i nie dopuścić do tego, żeby chłopcy stworzyli własną muzykę. 

"Bill i Ted 3": W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu 

W najnowszej części filmu ponownie zobaczymy Keanu Reevesa i Alexa Wintera. Bohaterowie są już dorośli i mają prawie dorosłe córki. Panowie jednak wciąż nie napisali piosenki, która pewnego dnia ma uratować świat. Kiedy przybysze z kosmosu podróżują na Ziemię i oznajmiają Billowi i Tedowi, że zostały im 24 godziny na napisanie utworu, mężczyźni wpadają w panikę. Jak wyglądają główni bohaterowie po 28 latach? 

Przeczytaj także

"Bill i Ted 3": Kiedy premiera? 

Premiera najnowszej produkcji ma się odbyć 21 sierpnia 2020 roku. Fani już zacierają ręce i z niecierpliwością wyczekują kolejnych przecieków z planu.

Zobacz także: Keanu Reeves jest bohaterem internetu, ponieważ nie dotyka kobiet podczas pozowania do zdjęć

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.