Pierwszy zwiastun filmu dokumentalnego "I Am Patrick Swayze". Kiedy premiera?

06.08.2019 12:44
Pierwszy zwiastun filmu dokumentalnego "I Am Patrick Swayze". Kiedy premiera? Fot. COLECTION CHRISTOPHEL/EAST NEWS

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu dokumentalnego o życiu Patricka Swayzego. Kiedy ukaże się produkcja?

Studio Paramount podzieliło się pierwszą zapowiedzią filmu dokumentalnego, opowiadającego o życiu Patricka Swayzego. Wiemy również, kiedy ukaże się produkcja.

"I Am Patrick Swayze" - zwiastun

Dokument zatytułowany "I Am Patrick Swayze" będzie hołdem dla popularnego aktora, który zmarł w 2009 roku. Znany przede wszystkim z "Dirty Dancing" i "Uwierz w ducha" Patrick Swayze cierpiał na trudnego do wyleczenia raka trzustki. Oprócz aktorstwa Swayze zajmował się też tańcem i choreografią.

W filmie "I Am Patrick Swayze", oprócz archiwalnych materiałów z filmów, zobaczymy również wypowiedzi największych gwiazd, z którymi aktor miał okazję współpracować. O pracy z nim opowiedzą między innymi Jennifer Gray, Demi Moore, Sam Elliott, Rob Lowe, C. Thomas Howell, Kelly Lynch oraz Leri Petty.

Przeczytaj także

"I Am Patrick Swayze" - premiera

Dokument "I Am Patrick Swayze" zadebiutuje 18 sierpnia 2019 roku na kanale Paramount Channel. Jeśli chcecie zapoznać się z filmografią aktora, w zakładce Filmy znajdziecie artykuł naszego autorstwa, traktujący o najlepszych aktorskich występach Patricka Swayzego.

Zobacz też: Zobacz scenę z "Uwierz w ducha" bez muzyki

Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.