Pies Carrie Fisher wystąpił jako kosmita w „Gwiezdnych Wojnach: Ostatnich Jedi”

Kamil Kacperski
07.12.2017 15:07
Pies Carrie Fisher wystąpił jako kosmita w „Gwiezdnych Wojnach: Ostatnich Jedi” Fot. kadr z wideo

Reżyser filmu, Rian Johnson, potwierdził, że Gary, buldog francuski, który należał do Carrie Fisher, wystąpi w nowej odsłonie serii jako kosmiczny zwierzak.

Fani mieli okazje poznać ulubieńca zmarłej aktorki już 2 lata temu, kiedy Carrie Fisher jeździła po świecie promując „Przebudzenie Mocy”. Piesek występował między innymi w programie u Grahama Nortona, czy podczas wywiadów promocyjnych z magazynami filmowymi na całym świecie. Jego słodki wygląd i notorycznie wystający z pyska język spowodował, że fani oszaleli na jego punkcie.

Doszło nawet do tego, że założono mu konta na Instagramie oraz Twitterze. Fani, którzy domagali się, aby Gary miał większą rolę w sadze mogą być szczęśliwi - Rian Johnson potwierdził, że buldog pojawia się w filmie:

Fanka clair henry zapytała na Twitterze samego reżysera, czy widoczny na jednym ze zdjęć promocyjnych zwierzak, jest „kosmicznym Garym”. Reżyser postanowił uchylić rąbka tajemnicy, komplementując spostrzegawczość dziewczyny i jednocześnie potwierdzając, że widoczny na zdjęciu stwór to filmowa wersja psa Fisher.

Widoczne zdjęcie pochodzi z ekskluzywnego kasyna, które pojawi się w „Gwiezdnych Wojnach: Ostatnich Jedi”. Według reżysera, Canto Bight, bo tak owe miejsce się nazywa, jest lokacją wyciągniętą z oldschoolowych filmów o Jamesie Bondzie. Johnson powiedział, że nie mieliśmy jeszcze okazji by zobaczyć jak wygląda luksus i splendor w odległej galaktyce, dlatego zdecydował się na przedstawienie go w tym filmie. Kasyno jest również miejscem, które ciekawie kontrastuje z niezamieszkałym, pustelniczym Atch-To, na którym znajdziemy Rey i Luke'a.

Sam piesek natomiast po śmierci właścicielki trafił pod opiekę jej córki, Billie Laurd, a następnie do asystentki Carrie Fisher, Corby McCoin. Jego kosmiczną wersję zobaczymy już 14 grudnia 2017 roku, bo właśnie wtedy premierę mają „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”.  

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.