Piła powraca - zobaczcie zwiastun "Spirali", czyli nowej odsłony serii

31.03.2021 12:56
Piła powraca - zobaczcie zwiastun "Spirali", czyli nowej odsłony serii Fot. CAP/SFS/Capital Pictures/East News

"Spirala: Nowy rozdział serii Piła" (tak brzmi oficjalny polski tytuł produkcji) doczekał się pierwszego zwiastuna. Zobaczcie zapowiedź nowego filmu z Chrisem Rockiem w roli głównej.

Spirala: Nowy rozdział serii Piła doczekał się zwiastuna

Niedługo po tym, gdy wytwórnia Lionsgate poinformowała, że przyspiesza datę premiery produkcji, w sieci pojawił się oficjalny zwiastun "Spirali", czyli nowej odsłony serii Piła. Fani szybko poczują się, jak w domu - pełno bowiem pokręconych pułapek, kukiełek i napięcia rodem z debiutanckiego filmu.

Polecamy

Zmianie uległa natomiast znacząco obsada - teraz główne role zagrają znani aktorzy, a konkretnie Chris Rock i Samuel L. Jackson, którzy wcielają się w policjantów badających tajemnicze zbrodnie w swoim miasteczku. Przy okazji są również powiązani krwią - postać Rocka jest synem Jacksona. Jak czytamy w opisie fabuły:

Pozostający od lat w cieniu swego słynnego ojca, weterana wydziału zabójstw (Samuel L. Jackson), detektyw Ezekiel "Zeke" Banks (Chris Rock) i jego nowy policyjny partner prowadzą śledztwo w sprawie sadystycznych morderstw, które przypominają serię krwawych zbrodni sprzed lat. Przekonany o swojej przenikliwości Zeke, nie zdaje sobie sprawy, że krok po kroku daje się wciągnąć w wyszukaną i przemyślaną grę. W szalonym umyśle mordercy zrodził się plan tak okrutny, że nawet policyjni weterani nie wyobrażają sobie tego, co nadchodzi...

Polecamy

Poniżej możecie natomiast zobaczyć zwiastun "Spirali: Nowego rozdziału w serii Piła":

Za kamerą stanął Darren Lynn Bousman, który pracował już przy trzech kontynuacjach oryginału. Scenariusz do "Spirali" napisali natomiast Josh Stolberg i Pete Goldfinger, którzy popełnili skrypt do ostatniej części serii - wydanego w 2017 roku filmu "Piła - Dziedzictwo". 

"Spirala: Nowy rozdział serii Piła" ma zadebiutować w kinach już 14 maja 2021 roku. Pamiętajmy jednak, że ze względu na pandemię ta data może ulec zmianie.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.