11.01.2018 14:22

Pinhead powraca z piekieł w pierwszym zwiastunie do filmu „Hellraiser: Judgment”

Wysłannik piekieł ponownie powraca na Ziemię, by dręczyć grzeszników. Jak prezentuje się najnowsza cześć serii „Hellraiser”?

Pinhead powraca z piekieł w pierwszym zwiastunie do filmu „Hellraiser: Judgment”
foto: kadr z filmu Hellriser: Judgment

Każdy fan horrorów na pewno zna serię „Hellraiser”. Po raz ostatni sadystycznego Pinheada w akcji mogliśmy oglądać w 2011 w produkcji zatytułowanej „Hellraiser: Revelations”. Film nie sprostał oczekiwaniom niedoścignionego do tej pory oryginału Clive'a Barkera z 1987 roku. Pierwszy film o wysłanniku piekieł przeszedł do historii kina grozy. Kolejne części niestety były coraz gorsze i nie satysfakcjonowały fanów Pinheada. Nic dziwnego, że w ciągu ostatnich 7 lat nie pojawił się kolejny film pod szyldem „Hellraisera”. 

Fani serii od kilku lat czekali na 10. część, która ukaże się już niedługo, bo dzień przed Walentynkami. Z tej okazji w sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu „Hellraiser: Judgment”. Widzimy w nim Paula T. Taylora w roli Pinheada oraz wiele potwornych scen z piekielnymi demonami znęcającymi się nad ludźmi. 

W filmie Gary'ego J. Tunnicliffe'a wystąpili Damon Carney, Randy Wayne, Alexandra Harris, John Gulager, Mike Jay Regan oraz Diane Goldner. Gratka dla wszystkich fanów horrorów klasy B. - na ekranie zobaczymy również Heather Langenkamp! Fabuła „Hellraiser: Judgment” skupia się na trójce detektywów, którzy szukają seryjnego mordercy, dokonującego makabrycznych zbrodni. Sequel zadebiutuje 13 lutego 2018 roku na DVD i Blu-ray. Seans w sam raz na krwawy Dzień Zakochanych!

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Hellraiser Horror