Pinhead powraca z piekieł w pierwszym zwiastunie do filmu „Hellraiser: Judgment”

Sergiusz Kurczuk
11.01.2018 14:22
Pinhead powraca z piekieł w pierwszym zwiastunie do filmu „Hellraiser: Judgment” Fot. kadr z filmu Hellriser: Judgment

Wysłannik piekieł ponownie powraca na Ziemię, by dręczyć grzeszników. Jak prezentuje się najnowsza cześć serii „Hellraiser”?

Każdy fan horrorów na pewno zna serię „Hellraiser”. Po raz ostatni sadystycznego Pinheada w akcji mogliśmy oglądać w 2011 w produkcji zatytułowanej „Hellraiser: Revelations”. Film nie sprostał oczekiwaniom niedoścignionego do tej pory oryginału Clive'a Barkera z 1987 roku. Pierwszy film o wysłanniku piekieł przeszedł do historii kina grozy. Kolejne części niestety były coraz gorsze i nie satysfakcjonowały fanów Pinheada. Nic dziwnego, że w ciągu ostatnich 7 lat nie pojawił się kolejny film pod szyldem „Hellraisera”. 

Fani serii od kilku lat czekali na 10. część, która ukaże się już niedługo, bo dzień przed Walentynkami. Z tej okazji w sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu „Hellraiser: Judgment”. Widzimy w nim Paula T. Taylora w roli Pinheada oraz wiele potwornych scen z piekielnymi demonami znęcającymi się nad ludźmi. 

W filmie Gary'ego J. Tunnicliffe'a wystąpili Damon Carney, Randy Wayne, Alexandra Harris, John Gulager, Mike Jay Regan oraz Diane Goldner. Gratka dla wszystkich fanów horrorów klasy B. - na ekranie zobaczymy również Heather Langenkamp! Fabuła „Hellraiser: Judgment” skupia się na trójce detektywów, którzy szukają seryjnego mordercy, dokonującego makabrycznych zbrodni. Sequel zadebiutuje 13 lutego 2018 roku na DVD i Blu-ray. Seans w sam raz na krwawy Dzień Zakochanych!

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.