"Piraci z Karaibów" - Johnny'ego Deppa zastąpi kobieta?

Kamil Kacperski
19.11.2018 08:02
"Piraci z Karaibów" - Johnny'ego Deppa zastąpi kobieta? Fot. kadr z filmu

Kapitan Jack Sparrow nie będzie już głównym bohaterem filmów przygodowych o piratach. Zastąpi go kobieta o imieniu Redd. Takie informacje pojawiły się w połowie listopada w sieci.

Według informacji udostępnionych przez portal Hybrid News, Disney planuje przygotować reboot całej serii filmów "Piraci z Karaibów". Twórcy chcą też rzekomo zmienić głównego bohatera produkcji - nie będzie nim już Jack Sparrow, tylko rudowłosa kobieta zwana Redd. Oznacza to, że w nowych filmach nie pojawi się Johnny Depp, który pięciokrotnie wcielał się w kapitana Czarnej Perły. Na razie nie wiadomo jednak, kto miałby wystąpić w roli nowej bohaterki serii.

Sama postać Redd pojawiła się już w parku rozrywki Disneya w Anaheim w Kalifornii. Poniżej wideo z jej pierwszego dnia w Disneylandzie:

W Piratach z Karaibów główną postacią będzie kobieta?

Dowiedzieliśmy się również, że scenariusz mają rzekomo napisać Paul Wernick i Rhett Reese, twórcy skryptu do "Deadpoola". Na temat nowych twórców wypowiedział się ojciec poprzednich scenariuszy "Piratów...", Stuart Beattie, który w wywiadzie z dziennikiem Daily Mail pochwalił panów za pracę przy filmie o Najemniku z Niewyparzoną Gębą: 

Mam nadzieję, że umieszczą w swoim scenariuszu mnóstwo dobrych dialogów. Śmiałem się do rozpuku na "Deadpoolu", więc jestem ogromnym fanem ich twórczości i mam nadzieję, że zrobią coś naprawdę niezwykłego.

Piraci z Karaibów bez Johnny'ego Deppa?

W tej samej rozmowie Beattie odniósł się również do plotek dotyczących Johnny'ego Deppa, a konkretnie o końcu jego występów w serii. Scenarzysta wydaje się potwierdzać domysły fanów i mediów:

Uważam, że naprawdę wykonał kawał solidnej roboty. Oczywiście sprawił, że ta postać była kompletnie jego, co spowodowało, że właśnie z Jacka Sparrowa jest najbardziej znanym. Dzieciaki na całym świecie znają go z "Piratów z Karaibów", więc uważam, że on nie ma na co narzekać. Wiem, że my nie narzekamy.

Na razie Disney nie zdradził konkretnych planów dotyczących kolejnych części "Piratów z Karaibów". Ostatnim filmem z serii jest "Zemsta Salazara". Produkcja pojawiła się w kinach w maju 2017 roku. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.