„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” na pierwszych zdjęciach z planu

Robert Skowronski
20.05.2016 12:18
„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” na pierwszych zdjęciach z planu Fot. ons.pl

Padł już pierwszy klaps na planie kolejnego dzieła Patryka Vegi. Zobaczcie zdjęcia z nadchodzącego filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

Wspomniany obraz będzie drugą odsłoną trylogii zapoczątkowanej przez „Pitbull. Nowe porządki”, który na polskich ekranach obejrzało blisko 1,5 miliona widzów. Tym razem poznamy historię z punktu widzenia kobiet. Panie nie są jednak delikatnymi damami, gdyż postacie były wzorowane na autentycznych policjantkach. W dalszym ciągu możemy się zatem spodziewać mnóstwa akcji i charakterystycznego dla serii humoru.

Na ekranie zaprezentuje się pięć damsko-męskich duetów. W obsadzie znajdą się dobrze znane fanom twarze, ale też te zupełnie nowe. Z męskiego grona zobaczymy Piotra Stramowskiego, Artura Żmijewskiego, Sebastiana Fabijańskiego, Andrzeja Grabowskiego oraz Tomasza Oświecińskiego. Wśród aktorek znajdą się: Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka i Anna Dereszowska.

Zdjęcia do filmu ruszyły 18 maja 2016 roku w Warszawie.

Udostępniono już zarys fabuły filmu... W 2015 roku 40% funkcjonariuszy przyjętych do policji stanowiły kobiety. Wśród nich znalazły się Zuza (Joanna Kulig) i Jadźka (Anna Dereszowska). Poznają one starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem gangów motocyklowych i mafii paliwowej.

W życiu prywatnym Jadźka zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski), zaś Zuza wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański) - członkiem gangu motocyklowego, którego dziewczyna (Alicja Bachelda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia.

Patryk Vega opowiedział o swoim pomyśle na sfeminizowanie kina sensacyjnego zanurzonego w świecie z pozoru przynależącego do mężczyzn:

W kinie policyjnym kobieta zawsze była uprzedmiotowiona. Nosiła teczkę z aktami za facetem, albo była podawaczem kwestii. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” stanowi pod tym względem absolutną rewolucję. Po raz pierwszy w historii gatunku to kobiety będą determinowały wydarzenia w filmie i to z punktu widzenia ich emocji zostanie prowadzona historia. W filmie mamy losy kilku policjantek i dziewczyn z drugiej strony barykady. Podobnie jak w „Nowych porządkach” wszystkie sceny i dialogi są przeniesione 1 do 1 z prawdziwego życia, w którym występują pierwowzory filmowych bohaterek.

Reżyser podzielił się także kilkoma zdjęciami za pośrednictwem swojego fanpage'a. Możemy go ujrzeć w otoczeniu jego gwiazd:

Możemy jednak zobaczyć też Sebastiana Fabijańskiego w stroju motocyklisty z gangu:

Premiera filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” została zaplanowana na 11 listopada 2016 roku.

Jesteście ciekawi co tym razem zaprezentuje Patryk Vega?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.