Władysław Pasikowski i gwiazdorska obsada filmu „Pitbull. Ostatni pies” na nowych zdjęciach z planu

Natalia Hluzow
04.01.2018 13:42
Władysław Pasikowski i gwiazdorska obsada filmu „Pitbull. Ostatni pies” na nowych zdjęciach z planu Fot. Krzysztof Wiktor, Copyright ©Ent One Investments

Wielkimi krokami zbliża się premiera jednego z najbardziej oczekiwanych filmów 2018 roku. „Pitbull. Ostatni pies” prezentuje się naprawdę nieźle.

„Pitbull. Ostatni pies” to kontynuacja pierwszej części „Pitbulla z 2005 roku i serialu o tym samym tytule. Za kamerą Patryka Vegę zastąpił weteran mocnego polskiego kina - Władysław Pasikowski („Psy”, „Kroll”, „Jack Strong”, serial „Glina”), natomiast przed nią zobaczymy ponownie Marcina Dorocińskiego, Krzysztofa Stoińskiego oraz Rafała Mohra. Film jest zapowiadany przez twórców jako kawał rasowego kina sensacyjnego, pełnego świetnych dialogów i pełnokrwistych postaci, które nie zawiedzie zarówno fanów serialowego „Pitbulla”, jak i miłośników ostatnich hitów – „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.

Czy naprawdę da się połączyć te dwie rzeczy? Zadowolić fanów filmów Patryka Vegi i kinomanów, którym podobał się jego pełnometrażowy debiut z 2005 roku? Tego dowiemy się już w połowie marca 2018. Tymczasem zobaczmy nowe zdjęcia z planu:

Władysław Pasikowski nie tylko reżyseruje, ale jest też autorem scenariusza nowego „Pitbulla”. Nad produkcją czuwa Emil Stępień, który pracował też przy poprzednich częściach serii. Prócz „starej gwardii” aktorów z serialu na ekranie pojawią się: Dorota Rabczewska, Cezary Pazura, Adam Woronowicz, Krzysztof Kiersznowski, Iza Kuna, Michał Kula, Marian Dziędziel, Zbigniew Zamachowski oraz Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gościnnie wystąpią też wokalistka: Katarzyna Nosowska oraz bokserzy Artur Szpilka i Dereck Chisora. Premiera już 15 marca 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.