09.03.2018 11:24

„Pitbull. Ostatni pies” ma być powrotem do dobrego kina akcji w stylu Władysława Pasikowskiego. Zobacz kolejny making of filmu

Premiera najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym dystrybutor Kino Świat udostępnił kolejny, oficjalny making of produkcji oraz indywidualny plakat Despero.

Marcin Dorociński
foto: kadr z wideo

Już w najbliższy czwartek, 15 marca 2018 roku, na ekranach polskich kin pojawi się kontynuacja serii „Pitbull” zrealizowana przez Władysława Pasikowskiego. Twórcy obiecują, że będzie to film przepełniony mocnymi scenami gangsterskimi, wartką akcją i ciekawymi osobowościami, których mieszanka ma przynieść widzom mnóstwo emocji i dostarczyć fantastycznej rozrywki. Czy uda im się spełnić tę obietnicę, przekonamy się po czwartkowej premierze. Tymczasem możemy zobaczyć kolejny making of „Ostatniego psa” udostępniony przez dystrybutora.

„Pitbull. Ostatni pies” - making of filmu

Według Rafała Mohra wcielającego się w postać Quantico, w filmie czeka nas „powrót dobrego kina akcji w stylu Władysława”, zaś Cezary Pazura, filmowy Gawron, zapowiada, że „będzie parę takich tekstów, które ludzie będą sobie powtarzać”. Drugi oficjalny making of prezentuje jednak nie tylko nowe ujęcia i wypowiedzi aktorów, lecz zapowiada także wyjątkowych gości, którzy pojawią się w filmie. Jakich? Zobaczcie sami:

Kino Świat zaprezentowało też nowy oficjalny plakat z Despero, w którego wciela się Marcin Dorociński, z innym niż na nieoficjalnej wersji cytatem:

Marcin Dorociński Pitbull Ostatni Pies

W powyższym materiale Dorociński zapewnia, że „Łatwe zadania nas nie interesują”, po czym dodaje „Mamy nadzieję, że ludzie będą się dobrze bawić oglądając ten film”. My również mamy taką nadzieję, czekając na premierę filmu „Pitbull. Ostatni pies”, która odbędzie się 15 marca 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: News polskie filmy Pitbull: Ostatni pies