13.12.2018 10:30

Pixar stworzy animację z Tomem Hollandem, Julią Louise-Dreyfus i Chrisem Prattem w rolach głównych. O czym będzie "Onward"?

Disney potwierdził, że studio Pixar pracuje nad nową animacją, w której wystąpią Tom Holland, Chris Pratt i Julia Louise-Dreyfus. Kiedy "Onward" trafi do kin?

Tom Holland, Chris Pratt, Julia Louise-Dreyfus
foto: Adriana M. Barraza / WENN.com/agefotostock/East News/EAST NEWS/Apega / WENN.com/agefotostock/East News

Chociaż nie wyszła jeszcze czwarta część "Toy Story" studio Pixar nie próżnuje i już zapowiedziano kolejną animację, nad którą niebawem rozpoczną się prace. Zaprezentowano nie tylko tytuł i logo filmu, ale wymieniono również czwórkę aktorów, którzy zagrają główne role w produkcji. O czym będzie "Onward"?

"Onward" - nowy film Pixar z Tomem Hollandem, Julią Louise-Dreyfus, Chrisem Prattem i Octavią Spencer w rolach głównych

12 grudnia 2018 roku Disney zapowiedział, że ma w planach kolejną animację. Na Twitterze studia Pixar pojawiła się oficjalna informacja dotycząca filmu "Onward".

"

Jesteśmy podekscytowani ogłoszeniem, że w naszym następnym filmie - "Onward" wystąpią Tom Holland, Chris Pratt, Julia Louise-Dreyfus i Octavia Spencer. Trafi do kin 6 marca 2020 roku! "

Do produkcji zaangażowano gwiazdy Marvel Studios - Toma Hollanda, który wciela się w Spider-Mana oraz Chrisa Pratta, grającego Star-Lorda. W obsadzie znalazły się również Julia Louise-Dreyfus znana z serialu "Kroniki Seinfelda" a także Octavia Spencer, która wystąpiła ostatnio w "Kształcie wody"

W komunikacie prasowym dotyczącym filmu pojawił się krótki opis fabuły. Jak zapowiada się "Onward"?

"

Film Pixara "Onward" jest osadzony na przedmieściach w świecie fantasy. Produkcja przedstawia dwóch nastoletnich elfich braci, którzy wplątują się w niesamowitą przygodę i odkrywają, że wciąż gdzieś tam tli się jeszcze magia. "

Opis nie jest zbyt rozbudowany, ale nakierowuje przyszłych widzów na to, czego mogą się spodziewać po filmie. Reżyserem "Onward" został Dan Scanlon, który był odpowiedzialny za animację "Uniwersytet potworny". Producentem filmu został Kori Rae. Scanlon jest zadowolony, że wyreżyseruje nową produkcję Pixara, ponieważ historię, która pojawi się w filmie, traktuje bardzo osobiście. Przypomina mu jego własną relację z bratem.

"Onward"- kiedy premiera?

No nową animację musimy jeszcze trochę poczekać. Twórcy zdradzili, że "Onward" zadebiutuje dopiero 6 marca 2020 roku. Na pocieszenie dla fanów produkcji Pixara przypominamy, że 9 sierpnia 2019 roku do kin trafi "Toy Story 4".

Sergiusz Kurczuk
Tagi: News Chris Pratt Tom Holland Pixar