16.01.2018 11:26

Czas wyrównać rachunki! Despero, Metyl i Nielat powracają na plakacie filmu „Pitbull. Ostatni pies”

Już w marcu 2018 będziemy mieli okazję zobaczyć powrót do korzeni „Pitbulla” z oryginalną obsadą.

Czas wyrównać rachunki! Despero, Metyl i Nielat powracają na plakacie filmu „Pitbull. Ostatni pies”
foto: Krzysztof Wiktor, Copyright ©Ent One Investments

Dawno, dawno temu, kiedy Patryk Vega był jeszcze nieznanym nikomu początkującym reżyserem, udało mu się stworzyć jeden z najlepszych polskich seriali policyjnych w historii, który śmiało mógł stawać w szranki z „Ekstradycją”, „Sforą” czy „Gliną”. Podobnie było z filmem powstałym w tym samym czasie, z tym samym, co serial tytułem. „Pitbull” spotkał się z bardzo dobrym odbiorem, a z Marcina Dorocińskiego uczynił prawdziwego filmowego twardziela. Niestety, wszystko rozsypało się jak domek z kart, kiedy Vega postanowił puścić wodze fantazji, jednocześnie nadal utrzymując, że realizuje filmy oparte na faktach. Jego nowe „Pitbulle” i następujące po nich w ekspresowym tempie „Botoks”„Kobiety mafii” sięgnęły artystycznego dna, a przy tym podzieliły społeczeństwo polskie niczym disco polo i współczesna władza. Teraz „Pitbull” powraca z Despero, Metylem i Nielatem (przezywanym aktualnie Quantico) w miejsce Majami i Gebelsa oraz z Władysławem Pasikowskim zamiast Patryka Vegi rozpędzonego niczym Struś Pędziwiatr z „Looney Tunes”. Czy to przepis na powtórzenie dawnego sukcesu „Pitbulla - nie tylko komercyjnego, ale i artystycznego?

Obsada oryginalnego „Pitbulla” i nowe twarze na plakacie promującym film 

Dystrybutor filmu, Kino Świat, zaprezentował pierwszy oficjalny plakat filmu. W jego centralnym punkcie widzimy Marcina Dorocińskiego. Prócz niego znanych z serialu Krzysztofa Stroińskiego i Rafała Mohra. W filmie i na plakacie pojawiają się też nowe postaci - grana przez Dodę Czarna Wdowa, Adam Woronowicz, Cezary Pazura, Iza Kuna i Agnieszka Kawiorska. Efekt możecie zobaczyć poniżej:

Pitbull Ostatni Pies plakat internetowy

Niestety plakat niewiele odbiega od tych, które promują filmy Patryka Vegi. My staramy się jednak nie oceniać filmu po plakacie i czekamy na efekt końcowy samego „Pitbulla: Ostatniego psa” w reżyserii i na podstawie scenariusza Władysława Pasikowskiego. Premiera już 15 marca 2018 roku. 

Natalia Hluzow
Tagi: News Pitbull: Ostatni pies