„Player One” trafił na DVD i Blu-Ray w Polsce. Jakie dodatki znalazły się w domowym wydaniu?

Natalia Hluzow
19.10.2018 13:12
Player One|undefined Fot. materiały prasowe

Superprodukcja Stevena Spielberga pt. „Player One”, która w kinach na całym świecie zarobiła ponad 580 milionów dolarów, jest już dostępna w Polsce na DVD i Blu-Ray. Jakie dodatki znajdziemy na płytach?

Rzeczywistość 2045 roku nie nastraja optymistycznie. Świat znajduje się na skraju upadku i postępującego chaosu. Wade Watts (Tye Sheridan) czuje, że żyje, tylko gdy ucieka do OASIS, wirtualnego uniwersum, w którym większość ludzi spędza całe dnie. W OASIS można podróżować, przeżywać przygody i być kimkolwiek się zapragnie. Jedynym ograniczeniem jest własna wyobraźnia. Ekscentryczny geniusz James Halliday (Mark Rylance), który stworzył OASIS, szuka godnego następcy. Organizuje trzyetapowy konkurs, w którym nagrodą jest olbrzymia fortuna i całkowita kontrola nad uniwersum. Wade i jego przyjaciele znani jako „Wielka Piątka” podejmują wyzwanie polegające na szukaniu „skarbów” w zakrzywionej rzeczywistości. W fantastycznym świecie, pełnym niespodzianek, ale i niebezpieczeństw, czeka ich zadanie ważniejsze niż sam konkurs. Muszą ocalić OASIS i cały świat.

Player One Fot. foto: materiały prasowe

„Player One” wyreżyserowany przez trzykrotnego zdobywcę Oscara, Stevena Spielberga, to ekranizacja powieści Ernesta Cline’a, który jest też współtwórcą scenariusza. W roli głównej wystąpił Tye Sheridan („X-Men: Apokalipsa”), któremu partnerują Olivia Cooke („Earl i ja i umierająca dziewczyna”), nominowany do Złotego Globu Ben Mendelsohn („Mroczny Rycerz powstaje”), laureatka nagrody Emmy Lena Waithe (serial „Kości”), T.J. Miller (serial „Dolina krzemowa”), Simon Pegg („Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”) oraz zdobywca Oscara Mark Rylance („Dunkierka”).

Na ekrany amerykańskich kin „Player One” wszedł 29 marca 2018 i już w pierwszy weekend wyświetlania odnotował w zestawieniu box office wynik otwarcia na poziomie 44 milionów dolarów. Produkcja, której realizacja pochłonęła 175 milionów dolarów, została ciepło przyjęta przez widzów i krytyków. W kinach na całym świecie zarobił ponad 580 milionów dolarów. Teraz film trafił na DVD i Blu-Ray w Polsce.

Player One Fot. foto: materiały prasowe

„Player One” - premiera DVD i Blu-Ray w Polsce

Polska premiera „Player One” na DVD i Blu-Ray odbyła się 17 października 2018. Poza filmem na płytach tradycyjnie znalazły się też liczne dodatki, których listę prezentujemy poniżej.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIACH BLU-RAY:

• Dołącz do Stevena Spielberga oraz członków obsady i wybierz się w ponad półtoragodzinną podróż po materiałach dodatkowych pełnych „easter eggs”, nostalgii za latami 80. i opowieści o tym, jak twórcom udało się osiągnąć to, co niemożliwe. Plus wiele więcej!

Tylko w wydaniach Blu-ray wyjątkowa możliwość wejścia do rozszerzonej rzeczywistości związanej z filmem, dzięki specjalnemu snapkodowi.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU DVD:

• Lata 80.: największa inspiracja

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.