"Plemiona Europy" już niebawem na Netflix. Zobacz zwiastun nowego serialu twórców "Dark"

16.12.2020 14:13
Plemiona Europy Fot. materiały prasowe Netflix

Twórcy uwielbianego serialu "Dark" powracają z nową produkcją! "Plemiona Europy" to mroczna wizja niedalekiej przyszłości, mocno osadzona w klimacie postapo. Zobacz zwiastun nowego serialu Netfliksa.

Netflix udostępnił zwiastun nowego serialu postapo "Plemiona Europy", za którego produkcję odpowiadają twórcy "Dark". Czy nowy serial powtórzy sukces poprzedniego niemieckiego hitu? Przekonamy się już niebawem. Tymczasem zobaczmy pierwszy zwiastun "Plemion Europy". 

"Plemiona Europy" - zwiastun nowego serialu twórców "Dark"

Walki plemienne toczące się między wrogimi obozami w nowym serialu Netfliksa zostały osadzone w 2074 roku, kiedy w następstwie tajemniczej globalnej katastrofy, w Europie przestały istnieć "tradycyjne" narody, a ich miejsce zajęły zwalczające się wzajemnie mikropaństwa. W centrum tych (wcale nie aż tak) fantastycznych wydarzeń znajduje się trójka rodzeństwa z plemienia Źródlan. Gdy zostają rozdzieleni, każdy z nich na własną rękę musi walczyć o wolność i przetrwanie.

Jak widać na powyższym obrazku, "Plemiona Europy" to serial sci-fi mocno osadzony w klimacie postapoPrócz wspomnianej trójki rodzeństwa, ważną rolę będzie odgrywał tu także tajemniczy sześcian. Netflix zapewnia, że "Plemiona Europy" to oszałamiająca przygoda, ekscytująca rozrywka i odważna historia w jednym.

Polecamy

"Plemiona Europy" - kiedy premiera na Netflix?

Za produkcję "Plemion Europy" odpowiadają producenci wykonawczy "Dark" z W&B Television: Quirina Berga, Maxa Wiedemanna i Maximiliana Vettera. Showrunnerem, reżyserem części odcinków i koproducentem jest Phillip Koch. W obsadzie serialu, podobnie jak w "Dark", znalazło się sporo młodych aktorów i nowych twarzy, m.in.: Emilio Skraya, Henriette Confurius, David Ali Rashed, Oliver Masucci, Melika Foroutan, Robert Finster, Ana Ularu oraz Jeanette Hain, Benjamin Sadler, Jannik Schümann i James Faulkner.

Na pierwszy sezon nowej niemieckiej produkcji oryginalnej Netfliksa będzie składało się 6 odcinków. Premiera serialu "Plemiona Europy" już 19 lutego 2021 na Netflix.

Polecamy
Natalia Hluzov
Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.