27.04.2017 16:42

Po tym klipie zrozumiesz, dlaczego „Król Artur” jest legendą miecza

Premiera „Króla Artura: Legenda miecza” już w maju, ale Warner Bros nie pozwala zapomnieć o swojej produkcji i raczy nas ekskluzywnym klipem, w którym mamy możliwość zobaczenia, jak dobrze radzi sobie z mieczem Artur. 

Po tym klipie zrozumiesz, dlaczego „Król Artur” jest legendą miecza
Foto: Kadr z video

Angielski reżyser Guy Ritchie wybijał się na początku swojej kariery za sprawą komedii kryminalnych jak „Porachunki” i „Przekręt”, ale w ostatnich latach słynie przede wszystkim z nowych odczytań Sherlocka Holmesa, w którego dwukrotnie wcielił się Robert Downey Jr. czy szpiegowskiego spektaklu „Kryptonim U.N.C.L.E.”. Nic więc dziwnego, że to właśnie on zabrał się za kolejną ekranizację klasycznej opowieści o Excaliburze.

O pełnoprawnym zwiastunie do „Króla Artura: Legenda miecza” pisaliśmy już wcześniej, ale machiny promocyjne studia Warner Bros. nie zwalniają i w sieci pojawił się ekskluzywny klip z filmu. Możemy w nim zobaczyć próbkę umiejętności Artura, który w widowiskowy i sprytny sposób radzi sobie z liczebniejszym przeciwnikiem, pokazując jak dobry jest we władaniu mieczem. Zobacz video: 

W roli Artura, zdobywcy miecza Excalibura i przyszłego króla zobaczymy Charliego Hunnama, zaś Jude Law gra jego wujka i zarazem antagonistę Vortigerna. W obrazie zobaczymy jeszcze Erica Banę i znanego z „Gry o tron” Aidana Gillena. Scenariusz napisali Ritchie, Joby Harold oraz Lionel Wigram. Film pojawi się na polskich ekranach 16 czerwca 2017 roku. Już dla samej facjaty występującego w nim Davida Beckhama warto się przejść. 

Kamil Dachnij
Tagi: Film Guy Ritchie