Początek filmu „Thor: Ragnarok” wyciekł do sieci

Natalia Hluzow
12.10.2017 12:39
Początek filmu „Thor: Ragnarok” wyciekł do sieci Fot. kadr z wideo

Kolejna wpadka Marka Ruffalo zaliczona! Podczas uroczystej premiery filmu „Thor: Ragnarok”, aktor przypadkowo udostępnił 10-minutowy fragment audio na swoim Instagramie. Czyżby nie słyszał o zakazie nagrywania filmu w kinie?

10 października w Los Angeles odbywała się uroczysta premiera filmu „Thor: Ragnarok” dla 2 500 osób. Była to grupa ściśle wyselekcjonowana. Marvel Studio znane jest z tego, że pilnie strzeże informacji dotyczących swoich nadchodzących filmów.

Wśród zaproszonych gości znalazł się oczywiście odtwórca roli Hulka. Przed rozpoczęciem seansu, Mark Ruffalo witał fanów, którzy zgromadzili się na miejscu. Chcąc zadowolić także tych, którzy nie mogli być w Los Angeles, użył swojego Instagrama, by nadać na żywo transmisję z premiery. Jednak po nagraniu, zamiast ją zakończyć, po prostu włożył telefon do kieszeni. A kiedy zaczął się film, transmisja wciąż się nagrywała…

Fani Marvela, którzy dokładnie śledzą wszystko, co z nim związane, od razu wyłapali tę wpadkę. Choć wideo zostało natychmiast usunięte z Instagrama Ruffalo, nagranie już rozeszło się po sieci.

Audio jest koszmarnej jakości, ale wystarczy jako przedsmak wyczekiwanej produkcji Marvela.I to bardzo obiecujący! Podobnie jak krytycy, którzy wychwalają nowego „Thora” po pierwszym pokazie, fani na podstawie tego krótkiego fragmentu dźwiękowego stwierdzili, że dzieło Waititiego będzie fantastyczną rozrywką pełną absurdalnego humoru. Na razie atmosfera absurdalnego humoru panuje wokół produkcji i jej promocji. Sytuacja z premiery niezwykle rozbawiła fanów franczyzy, czemu dali upust na Twitterze.

Z całego zajścia śmieje się też sam Ruffalo, który opublikował dziś tweeta, w którym prosi studio Marvel, by oddało mu telefon:

To nie pierwsza taka wpadka odtwórcy roli Hulka. 7 października opublikował wideo z sekretnej sesji zdjęciowej, wykonywanej z okazji 10-lecia filmowego uniwersum Marvela, a w lipcu podczas D23 Expo wyjawił, że w filmie „The Avenger: Infinity War” mają zginąć wszyscy superbohaterowie.

Nic dziwnego, że po takich zajściach Ruffalo nie spodziewa się, by Marvel Studio przygotowało solowy film Hulka.

Czy aby na pewno wszystkie te sytuacje są efektem roztargnienia aktora? A może świetnie przemyślanym elementem promocji nadchodzących filmów superbohaterskich? Niezależnie od przyczyny, każdy taki przeciek dostarcza fanom powodów do ekscytacji i nowych tematów do omawiania, zanim na ekranach pojawi się kolejna, wyczekiwana produkcja z filmowego uniwersum Marvela.

Na szczęście czekania zostało nam już niewiele. Polska premiera „Thor: Ragnarok” odbędzie się 25 października 2017. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.