Podpisz petycję, aby Zack Snyder nie był reżyserem „Ligi Sprawiedliwości”

Robert Skowronski
31.03.2016 12:01
Podpisz petycję, aby Zack Snyder nie był reżyserem „Ligi Sprawiedliwości” Fot. Clasos.com.mx / Splash News / East News

Reżyserowi nie udało się zaskarbić zaufania i sympatii widzów. Mało tego, robią oni wszystko, aby twórca nie zepsuł kolejnego filmu o superbohaterach.

„Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” zbiera szereg negatywnych recenzji. Za najlepsze oceny dzieła Zacka Snydera można uznać jedynie te utrzymane w umiarkowanym tonie, próżno jednak szukać zachwytów i uznania. Podobnie było już w 2013 roku, kiedy to reżyser zaprezentował światu swojego „Człowieka ze stali”.

Zack Synder zasłynął ekranizacją komiksu „300”, autorstwa Franka Millera, jednak nie radzi on sobie z przedstawieniem na ekranie przygód superbohaterów ze świata DC Comics. Zauważył to Bryan Cruz, jeden z fanów herosów odzianych w peleryny oraz trykoty i powiedział stop! Stop dla Zacka Snydera! Trzeba zapobiec temu, żeby wyreżyserował on „Ligę Sprawiedliwości”.

Tym samym została uruchomiona internetowa petycja. Złożyło pod nią podpis już 9990 osób, więc brakuje już tylko 10, aby zdobyć upragnione 10 tysięcy, które zapewniają ważność pisma. Jak Bryan Cruz argumentuje swoje zdanie co do odsunięcia twórcy od stworzenia kolejnego filmu opartego na postaciach z DC Comics?

Zack Snyder nie jest osobą, która powinna przenieść „Ligę Sprawiedliwości” na duży ekran. Miał już dwie szanse w swojej karierze i przyniosły one mierny rezultat. Musi nadejść czas, kiedy Warner Bros. i DC zechcą kogoś kto będzie w stanie stworzyć obraz, który nie będzie tak dzielił widzów. Jest miejsce dla innego zestawu dzieł o superbohaterach. Zack Snyder nie jest właściwą osobą, która powinna być odpowiedzialna za największe i najważniejsze filmy w serii. Zwłaszcza z jego osiągnięciami.

Jeżeli chcecie dołączyć do protestu, to możecie podpisać petycję pod TYM LINKIEM.

Bryan Cruz ma sporo racji. Trzeba jednak zauważyć, że „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” pomimo krytyki zdążył już zarobić ok. 470 milionów dolarów. Dla decydentów bardziej liczą się zyski przeliczane na banknoty niż opinia krytyki. Był już jednak pomysł ze strony Warner Bros., aby zrezygnować z usług Snydera. Wizja reżysera przy jego ostatnim dziele miała mocno odbiegać od tego czego życzyła sobie wytwórnia. Tę sprawę skomentował sam zainteresowany:

Chodziło o kwestię czasu, nie winię studia za takie myślenie. Kręcenie filmu jest wyzwaniem. Na pierwszy rzut oka wszystko wydaje się prostą sprawą. Ma się wszystkich superbohaterów, ale trzeba dla nich stworzyć świat, w którym mogą żyć.

„Liga Sprawiedliwości” ma wejść do kin w listopadzie 2017 roku, dwa lata później, według wstępnych planów, mielibyśmy doczekać się kontynuacji. W filmie zobaczymy szereg komiksowych herosów - Aquamana (Jason Momoa), Flasha (Ezra Miller), Cyborga (Ray Fisher), Batmana (Ben Affleck), Supermana (Henry Cavill) i Wonder Woman (Gal Gadot).

Kogo widzielibyście w roli reżysera „Ligi Sprawiedliwości”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.